2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben nefes darlığı çekiyorum sadece sola yatınca rahat ediyorum oturmak çok zor. Yürürken olmuyor Allah'tan. Öne doğru kamburumu çıkarark oturmak da biraz rahat oluyor. Ayaklarım davul gibi şişti. İlk gebeleiğimde hiç böyle şeyler yaşamamıştım. Ocakta doğmuştu. Bu yüzden her şeyi sıcaklara yoruyorum

Canım ilk gebeliğim benimde böyle değildi ama ay olarak yine aynı aylarda doğum yapmıştım yine sıcaktı ama böyle zorlanmadım hiç..bulantı 5 ay sürdü şimdide reflü ne yesem ağzımda çöl kötü bir duygu..sanırım bebeğin pozisyonu çok önemli ..midemi ve kalbimi çok sıkıştırıyor mahvoldum

Evet evet 140ı geçmediği sürece iyi inşallah hiçbir şey çıkmaz bende şeker yüklemesinde kusunca takip amaçlı bakıyorum

Yandan bağlamalı ben sadece hastane çıkışında alıyorum açıkcası hep kafadan giydirmeli oluyor benimkiler ama onları kulkanacaksan yeterli battaniye iki tane vardı geçen sefer benim yeterliydi birini pusete örtuyordum gelşnce yıkıyordum şimdi birtane daha aldım geçen mağazada gördum ikiyuz kusurdu çok yuksek geldi muslim battniye sen çok bile almışsın tabi kışlık versiyonlarıda varsa sonradan almak durumu olmaz birde bu ihtiyaçlar bebeğin kendisine göre değişiyor bazı bebekler midede hazım sorunu oluyor çok çıkarıyorlar bende iki tane yeterliydi bakalım bunda lazım olursa yine alırım

Evet evet 140ı geçmediği sürece iyi inşallah hiçbir şey çıkmaz bende şeker yüklemesinde kusunca takip amaçlı bakıyorum
Valla kimileri de ilk saatki yüksek demiş ama doktor ne diyecek bakalım sürekli bakman gerekiyor mu? Bir hafta takip et sorun yoksa bırakılabilir bence tabi doktorun ne derse

Pamuklu mendil var bebek içn alt silme için kullanılıyor onu kullan pedlerden mantara cevirmiş olabilir akıntı geldikçe çıkar at

Valla kimileri de ilk saatki yüksek demiş ama doktor ne diyecek bakalım sürekli bakman gerekiyor mu? Bir hafta takip et sorun yoksa bırakılabilir bence tabi doktorun ne derse
Valla benim doktorum 2. Saatin daha iyi olacağını söylemişti. 1 hafta takip ettim 2 kez sadece sonra biraz daha bakalım dedi doktorum. Haftada 2 kez bakıyorum ben bir sonraki kontrolde bakalım ne diyecek.

LC Waikiki ve Ebebek'te battaniyeler 30-40 TL arası. Artık bebeğin durumuna göre alacagim diğer eksikleri. Şimdi en azından beni 2-3 hafta idare edecek acil ihtiyaçları aldım.

Bende garmastan almayı duşunuyorum içerikleri aynı yara olursa tekrardan almyım diye birde gumuş gögus ucu almayı duşunuyorum benimki çok sorunlu geçmişti

Salgın hadtanede serum taktır ve ilçlarını al kardeşim su kaybından bayıldı içiyordu ama alttan usten çıkınca yetmedi sepici evdekilere dikkat et

Geçmiş olsun erzincn madensuyununartır bikarbonat var ya onda bağırsak ve mide için çok iyi brde vucut minarel kaybediyor

Valla benim doktorum 2. Saatin daha iyi olacağını söylemişti. 1 hafta takip ettim 2 kez sadece sonra biraz daha bakalım dedi doktorum. Haftada 2 kez bakıyorum ben bir sonraki kontrolde bakalım ne diyecek.
2. Saatse benim işime yarar valla o daha iyi çünkü inşallah bi sorun olmaz canım sürekli takip etmek zorunda kalmazsın

Allah yardımcımız olsun iri bebek gelirse

Bazen nefes almak için çırpınıyorum. Kaburgalarım ağrıyor. Gece uykusu kesik kesik. Reflü dan dolayı bazen oturup öyle uyuyorum. Sırt ağrımdan dolayı ne oturabiliyorum nede ayakta durabiliyorum. Kimse rahat değil yanlız değilsin ama az kaldı geçicek inşallah. Yemeğe gelince aç kalkıyorum karnımı doyurunca aynı senin gibi oluyorum. Aç kalkınca 10 dakka sonra karnım davul gibi oluyor. Birde soda mümkünse tüket hergün 1 tane ama sade soda çok iyi geliyor . Etrafımda kim varsa soda içen hamilelikte kemik gelişimine etki ettiği için deve gibi çocuklar oldu

Sağol canım. Çıktım yola. Şimdilik iyiyim. Aynen neyin nasıl etkileyeceği belli olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…