2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Oturmakta ödemi artırıyor birgun olmuştu ertesi gun geçti dışarda çok kalmıştı çok ter attım su yeterli gelmemişti zannımca surekli hareket halindeyim ekmek yyorum sabahları herşeyden yiyorum diyebilirim ama ödem olmuyorum ama dogum haftası hafif ödem oluyor bende

Bebekte ve suyunda belirti yoksa niye bu doktorlar huzursuz ediyorlar ki yediklerin ble bu ölçumleri değştirir doktorun kesin yaptır dedi mi bence uğraşma benim yaş 39 doktorun böyle bir söylemi olmadı bebek iyi herşey yolunda diyor eğer sizde de öyleyse kendinizi huzursuz etmeyin evde kardeşim kendini ölçerdi emin olmak için benide ölçerdi hep farklı sonuçlar çıkardı

Bebek baskı yapıyor kaburgaya hele kafası midenin altındaysa birde gazlı yiyecekleri akşam yemeğinde yeme meyveyi oniki bir gibi ye sut urunlerinide içme gazda şişirip baskıyı artırıyor nefesini bile kesiyor bende bir hafta kadar olmuştu geçen gebeliğimde surekli su içiyordum mbogazım yanıyordu çunku

Öncelikle teşekkür ederim bilgilendirme yaptığınız için... merak ettim çoğu arkadaş göğsümden süt geldi, sızlıyor, acıyor vs.. yazmış da bende henüz bunlar olmadı. Acaba normal midir? çatlaklar için de en fazla üç kez bebe yağı kullanmışımdır, maalesef bu tür ürünleri düzenli kullanamıyorum, umarım çatlamam

Ben 34. Haftamdayim 12 13 kg aldim. sözde kendime hedef koymustum 15 maximum olcam diye ama bakalim kac olcaz
Ben hiç hedef koymadım hatta başından beri de baya yedim 20 dk da bir bir şey yiyorum bünye meselesi ya boşver ye gitsin bebek doğunca zaten en az 7 kilo gider

Benim el ve ayaklarım çok erken şişti. Vücudum ödem tutardı zaten, hamilelikle de iyice rahatsız etti bu durum. Doktorum el ve ayaklarda normal görüyor. Hamilelikte beklendiğini söylüyor. Her kontrolde biraz bacaklarımı sıkıyor, bacaklarda olmadığını söylüyor. Ama yüzüm, burnum sistiginde endişelenmişti ve genel bir kan idrar tahlili istemişti. Gece daha çok rahatsız ediyor ve sabah uyandığımda ayaklarımın üstüne basamıyorum. Ellerimi kullanamıyorum. Normalde de çok tuzlu yemem zaten, tuzsuza yakın yerim. Hamur işi sıcaklarda yemez oldum. Normalde yerdim. Su tüketimim çok fazla. Bünyeyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Doğumdan sonra kurtulacağız inşallah

Süt benden de gelmedi o bir belirleyici değil dedi bir doktor videosunda gelmesi de normal gelmemesi de dedi ben biooil kullanıyorum karnıma henüz karnımda çatlak yok ama sol kasığımdan belime kadar küçük çatlaklar oluştu sürekli soluma yattığım için sanırım ağırlık hep o tarafa gidince

Acaba tansiyon olabilir mi , benim tansiyonum yükseliyordu, tansiyon ilacına başladığımızdan beri daha rahatım. Güzelce uyuyabiliyorum .

Çok geçmiş olsun okurken kendime olmuş gibi ter bastı
İnşallah günün geri kalanı daha iyi geçmiştir
Bol su iç çok kaybetmişsindir, sevgiler
Ben çarşıya inip kumaşçıdan muslin aldım metresi 35 lira. Terziye sordum kenarlarına overlok geçecek 20 lira da ona veririm oh mis gibi iki battaniye çıkar ordan. kalan küçük parçalardan da ağız bezi yapacağız. Oldu bitti :)
200 neymiş Ya yatak yorgan mi alıyoruz

Ay canım yanlıZ değilim demekki aynı beni tarif etmişsin birebir aynı şeyleri yaşıyoruZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…