2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar dünden beri kasığımda hafif kramplar kasılmalar oluyor. Düzenli değil arada bir geliyor, o yüzden rahatım. Ama daha alt kısımdan rahim ağzından sanki iğne batması gibi acı da oluyor. Sizde de oluyor mu böyle batmalar?

İğne batması oluyor bir kaç saniye bi ah dedirtiyor hatta bana sonra geçiyor..
bende kramp değilde çok afedersin başka türlü ifade edemicem hani tuvaletin gelir ve bi sancı girer ya öyle bir sancı oluyor bazen ara ara .. ayırt edemiyorum ama sancı mı gaz mı başka şey mi…
Bence baskı ve vücudun hazırlanması bunlar Allah korusun farklı olsa beraberinde başka gözle görülür belirtiler olur diye düşünüyorum ve paniklememeye çalışıyorum

Burda bir arkadaş, ağrı karnın tümüne yayıldıysa gaz diye tabir etmişti. Kimdi şimdi hatırlamıyorum ama sağ olsun ayırt etmemi sağladı benim. Kasıktan ara sıra giren kramp, kasılma da bu aylarda yavaş yavaş olur. O yüzden rahatım ben de. Ama dünden beri bu iğne batması gibi biranda giren acı gerçekten "ahh" dedirtiyor yani.

Çok güzel güle güle sağlıkla kullanın inşallah

Ay benim gelenim de olur. Eşimin ailesi Trabzon'da biz Erzurum dayız şimdi. Kendim aydinliyim da ordan pek gelen olmaz. Ama eşimin taraf ölüp bitiyor hep halalari babaannesi herkes dökülecek buralara şimdiden tarih ayarlıyorlar sen o zaman ben bu zaman diye ne edelim buyursun gelsinler dicez. Karı koca dokror olduğumuzdan pandemiden dolayı almayalım da diyemiyoruz zaten hastanede pandeminin içinde yaşıyoruz. Bakalım en önemlisi sağlık tabi sağlıklı gelsin de gerisi olur.

Bence çocuk artık baş aşağı döndü ya bazen baskı yapıyor mesaneye şuraya buraya. Bende de oluyor ben öyle diye düşünüyorum.

Ay valla uzaktan gelen yatılı misafir de çok zor ya. Benim de sadece annem ablam gelir ama eşinin tarafı komple gelicektir inşallah hemen gelmezler umarım çok zorlanmadan kalabalık olmadan atlatırız her şeyden önemlisi sağlık tabiki

İnsanın yine de içine bi tedirginlik giriyor işte Allah vaktinde doğmasını nasip etsin hepsine
Bence çocuk artık baş aşağı döndü ya bazen baskı yapıyor mesaneye şuraya buraya. Bende de oluyor ben öyle diye düşünüyorum.
Evet evet muhtemelen canım Bir çoğumuz yaşıyoruz demekki normal..

İğne batması gibi ağrılar bir süredir bende de var. Öyle sürekli olmuyor ama uykumdan uyandırmışlığı da var. Bazen kas kasılmasından da mı oluyor acaba diye düşünüyorum.

Bendim canım geçen hafta sonu çok sancım var diye ortalığı ayağa kaldırdım nstye girdim gaz sancısıymış dr komple karın bölgesiyse gazdır diye rahatlattı. Adet sancısı gibi kaşıkta olursa gel demişti ama onun da düzenli olması gerekiyormuş yoksa yine sıkıntı değilmiş. Şimdi çatı kemiği genişliyor ya o da sancı yapıyor of hepsi birbirine giriyor gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…