2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Gerçekten çok şanslıyım bu konuda. Arkadaşlarımı biliyorum kıvranırlardı resmen. Çok zor olmalı. Doğumdan sonra inşallah daha rahat olur senin de adetlerin.
Benim ilk doğumum sezeryandı. Ozaman bir kaç miyom aldırdım bu da sezeryan olursam yine misyonlarını alırız dedi dr. Miyomlar alınınca bir rahatlıyorum sonra vücut bir daha üretiyor

Doğru diyorsun nasıl doğduğu önemli değil. Tabi herkes ister normal yapmayı ama kısmet olmayınca olmuyor.

Bende kestirip ombremi yenileteceğim ama hamileyken cesaret edemedim çok kimyasal kokuyor resmen gün sayıyorum kestirmek için uçları çalı süpürgesi gibi oldu

Bende kestirip ombremi yenileteceğim ama hamileyken cesaret edemedim çok kimyasal kokuyor resmen gün sayıyorum kestirmek için uçları çalı süpürgesi gibi oldu
Dibine değmediği sürece sari yaptırmanın sakincası yok diyordu kuaförüm. Hatta hemşireler falan da yaptırmış hamileyken. Bende ona istinaden yaptırdım valla. Belki ombre de de dibe değmiyor ya bisey olmaz. yinede tam bilgili sayılmam bu konuda

Süvendeki modellere bayıldım ben yaaa

İğne batması gibi ağrılar bir süredir bende de var. Öyle sürekli olmuyor ama uykumdan uyandırmışlığı da var. Bazen kas kasılmasından da mı oluyor acaba diye düşünüyorum.
Bence rahmimiz artık hızlı bir şekilde büyüyor bebek her hafta 150-200 gr alıyor. Bu hızlı büyüme ağrı yapıyor diye düşünüyorum. Rahim hızla geriliyor.

Aynen ya. Benim ailemde herkes normal doğum yapmıştır mesela vücut olarak musaitiz, başka tıbbi açılardan da öyleyiz. Ne bilim ben de istiyordum falan filan ama akciğerlerimde ciddi bir sorun olduğu halde doktorum risk olduğunu söyleyince nasip dedim napalim. Öyle de böyle de oluyor önemli olan sağlıklı gelmesi

Kesinlikle, önemli olan sağlıcakla kucağımıza almamız. Risk sadece bebeklerde değil ki annenin sağlığı da önemli. Bize de bir şey olmasın, yavrularımıza da. Güzelce kavuşalım.

Şanslı kişisin benimde azdı nırmalde artık yok gibi ama doğum sancıları başladığında benim adet sancımın ustundeydi adet ağrısınınçok çekenler alışıktır dayanabilirler beni uyutmamıştı iki gun surmuştu alılık olan uyurdu muhtemelen

Benim arkadaş tüp bebek tedavisi ile hamile kalıp normal doğurdu. Eğer her şey normal giderse bence herkes normal doğum yapabilir
Bende merak ettim duyduklarım hep sezeryan oluyor kardeşim tup bebekti ama normal olmuştu yurtdışında yaşıyor o buralarda duymamıştım duymuş oldum yoksa doktorlarda tup olunca çogu böyle mi yapıyor sanki normolmyoldan hamile kalanların riski yokmuş gibi çogudabhastasını evhamlandırıyor gibi

Resmen aşık oluyomuşuz çok farklı bir duygu anlatılmaz diyor tüm doğuran arkadaşlarım Kokusu dedin ya hakikaten nasıldır kim bilir ya
eskiden kundaklı bebeği olanlara gidince hep kusmuk koksu alırdım hep koku yazıyorlardı eski grubumda benmde çocuklu ve gençliğimde aklıma gelen kubdağına kusan bebeklerin kokusu ama kendi çocuğum olunca kucağıma verdiklerinde demek dedikleri koku buymuş dedim ama yinede bazı bebeklerin surekli çıkardıklarını öğrendim kendi kızımın salyası bile olmadı hiç bakalım bu kızımın durumu nasıl olacak yani kucağına verdiklerinde bu kokuymuş dersin ve gerçrkten insan surekli izlemek istiyor çocuğunu

Benim ilk doğumum sezeryandı. Ozaman bir kaç miyom aldırdım bu da sezeryan olursam yine misyonlarını alırız dedi dr. Miyomlar alınınca bir rahatlıyorum sonra vücut bir daha üretiyor
GEçmş olsun Allahtan gebelik için sorun değiller zor durumlar Rabbim şifa verir tekrarlamaz inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…