2021 Aralık Anneleri

Şerefsiz herif. Allah sorsun hesabını gerçekten. Şimdiye kadar dört kişilik iş yapmışsın ne mükafatını gösterdi şimdi pürüz yapıyolar ya.

Şerefsiz herif. Allah sorsun hesabını gerçekten. Şimdiye kadar dört kişilik iş yapmışsın ne mükafatını gösterdi şimdi pürüz yapıyolar ya.
Aynen Allaha havale ettim yıllarca yanıma personel verin işi öğreteyim dedim nerede sorunlu şizofren Vs varsa bana verdiler gelen gitti durmadı hatta gebelik öncesi gidip özellikle söyledim ben hamilelik düşünüyorum bilginiz olsn ona göre personel verin diye yine vermedi kendi kendisinin topuguna sıktı resmen
Allah sorsun diyorum ne diyeyim yazık hem evdeki çocuğuma hem karnimdaki bebeğime yansittim yaşadıklarımı

Bi de önden haber vermişsin yuh artık.

İnş hayırlı sonuclar alırsınız canım.

Cok kotu ya boyle bir sey yapmaya hakki varmi mutlaka sikayet etmelisin:/ sen hic strese girme bebek etkilenmesin yaptiklarinin cezasini alir insallah

Hamileykem kullanılıyor mu?
Bi de ne ki o yeniyor mu sürülüyor mu?

Amin İnşAllah canım, biz dikkat edelim de gerisi Allaha kalmış.

İyiki eşin arkadaşıymış, yoksa daha ne yapmayı düşünüyordu acaba. Terbiyesiz insan.

Pis insan pisliğinde boğulsun sen stres yapma yavruların için
Biraz da o stres yapsın nasıl işler yapılacak diye tutuşsun

Hamileykem kullanılıyor mu?
Bi de ne ki o yeniyor mu sürülüyor mu?
Kullanılıyor diye düşünüyorum çünkü doğal bir yağ öksürünce çörekotu yağı içmek gibi
Ama siz yine de bir bilene danışın, araştırın tabi benimki çevremden duyduklarım.
İçiliyormuş

Şu an piyasadan toplatıldığını okumuştum ama gerekçesini bilmiyorum
Henüz toplatılmadı ama öyle bi karar alınma ihtimali vardı bir ara ilaç firmalarının aleyhine bir durum ortaya çıkardığı için diyorlardı yine
İnsanlar bayağı ayağa kalktı.
Yine uzaktan gözlemlediklerim

Biri yazdı yukarda piyasadan toplatıldı diye
Korktum o yüzden

Kızlar ramzi teorisinden anlayan var mı ? 6 haftalık vajinal ultrason, sizce kız mı erkek mi ? Ayrıca ramzi teorisi tutan var mı

Eklentiler

• C62B3198-FA84-4247-B411-080E9DA0A08B.jpeg
    110,4 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…