2021 Aralık Anneleri

Yok ateş ya
Bol bol hapşırık ve burun akıntısı var
Aile doktoruma gittim ya şüphe olsa test ver demesi gerekmez miydi?
Gribe çevirmiştir aynısını geçen hafta yaşadım ılık duş kuvvetli beslen bolca dinlen bi kaç güne toparlarsın

Gribe çevirmiştir aynısını geçen hafta yaşadım ılık duş kuvvetli beslen bolca dinlen bi kaç güne toparlarsın
Dün ve bugün en üst noktası diye düşünüyorum
Diğer hasta olduğumy sandığım günler hasta değilmişim aslında
Burdan sonra illa ki azalacaktır
İnşallah azalır yani

Ben dün gece hissetmedim bebeğimin hareketini ya. 23. Haftadan sonra hareketler anlam taşır diyo ama böyle olması normal mi?
Bu zamanlar sanırım hafif belli belirsiz hissediyoruz
İleriki zamanlar gini düzenli değil
Ben de dün hiç hissetmedim mesela
Hala da hissetmiyorum
Gerçi dikkat edecek ne benim halim var ne oynamaya onun vardır herhalde

Bu zamanlar sanırım hafif belli belirsiz hissediyoruz
İleriki zamanlar gini düzenli değil
Ben de dün hiç hissetmedim mesela
Hala da hissetmiyorum
Gerçi dikkat edecek ne benim halim var ne oynamaya onun vardır herhalde
Bi de bu endişelerimiz başlayacak demek ki ya. Inşallah saymaya başlamam. O kötü olur hepten tedirgin eder.

Bi de bu endişelerimiz başlayacak demek ki ya. Inşallah saymaya başlamam. O kötü olur hepten tedirgin eder.
Umarim hepimizin bebisleri güzel hareketli olur yoksa gerçekten eziyet. oğlum cok sakindi bazen saatlerce hareket etmezdi. evhamli gibi görünmek istemezdim oyuzden surekli doktora gidelim modunda da olamiyodum. hele bigun karnimi acmisim yataga uzanmisim cam hizasinda. kis hamilesiydim gunes isitsin az derken telde oyun oynamaya dalmisim tesadufen elimi karnima bi degdim alevvvv 6 saat kipirdamamisti allahimm bende ne kuruntular...

Bu benim kızım da babsına mı benzicek of. Bana benzese sakin olmaz ya kıpır kıpır olur. Ben ana karnından beri değişmedim aha yaşım 30 oldu.

Bu benim kızım da babsına mı benzicek of. Bana benzese sakin olmaz ya kıpır kıpır olur. Ben ana karnından beri değişmedim aha yaşım 30 oldu.
valla hic alakalari olmuyo anne karnindaki performanslariyla. suan benim oglum bir dk durmuyo bi bakiyosun karnimin üzerinde hopluyo bide bakmissin babasinin kafasinin ustunde

Dün ve bugün en üst noktası diye düşünüyorum
Diğer hasta olduğumy sandığım günler hasta değilmişim aslında
Burdan sonra illa ki azalacaktır
İnşallah azalır yani
demi öyle oluyor daha atlatırsın
Hamileyken de hiç çekilmiyor bnm vücut ağrım bi kaç oldu mecbur parol içtim bol bol uyudu vücut dinlensin azalır
Bn 10 güne yakın çektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…