2021 Aralık Anneleri

Sen de 9 aylık gibi ağırlık hissediyor musun? Bir yere gitmek falan içimden hiç gelmiyor bu ağırlık ve halsizlik yüzünden. Cocuklara hicbirsey alamadım bayrama ha bugün ha yarın derken
Evet sanki yarın doğuma girecek gibiyim sıcaklardan sanırım.

Benim ilk sezeryanımda doktor beni mahvetti her yönden. Çift dikiş atmış biri tutmamış pansumana sağlık ocağına gitmistim orda söylediler o zaman. İyileşmesi de uzun sürmüştü. Zaten kızım hastalandı 1 haftalikken dinlenemeden yollara düştüm bir de Benim doğumum bastan sona olay. İkincide o kadar sıkıntı yaşamadım şükür sadece psikolojik olarak çok korkuyla girmiştim ondan zor toparladım biraz.

Karın deliğinin altı sağ tarafTa hissediyorum genelde aniden oluyor dinlenirken yavaş yavaş yukarı çıkacakmış bebiş

Kızlar merhaba sağ kasığımda fena bir ağrı hissediyorum 2-3hafta önce aynı ağrıyı hissettiğim için doktora gitmiştik tüm tahlillerim temiz çıktı doktor bebek büyüdükçe yukarı çıkmak için sana baskı yapıyor ondan dolayı ağrın oluyor demişti. Bu durumu yaşayan var Mı başka aramızda?

Detaylıda giren arkadaşlardan önerileri alalım. Tatlı yiyelim mi. İdrara sıkışık olalım mı. Aydınlatın bizleri
İdrara sıkışık olmayın alakası yok onunla. Girerken özellikle bisey yeyin denilmiyor ama aç gitmeyin tabi. Normal muayeneye gider gibi gidin.

Benim de öyle olmuştu göğüs ucum böyle soyuluyor dediğin gibi kabuk dökülüyor gibiydi benim doktor krem kullanmamı önerdi hatta her yerine kullanmaya başla hazır başlamışken demişti canım bir de diğer mesajını alıntılayamadım ama benim de başka yerlerde okuduğum göğüsü sıkmak ya da oynamak erken doğuma sebep oluyormuş. Krem sürerken tık hemen sürersek bir şey olmaz bence tabi ama yine de doktora sor ne olur ne olmaz

Aaa bi de öyle soyulduktan bir kaç hafta sonra bende süt gelmeye başlamıştı sonra bi daha öyle soyulmadı şimdilik

Ben de 19+2 yim benim bebeyi hissetmeye başladım sanırım dün ve bugün daha önceden de hissediyor gibiydim ama tam emin değildim gerçi hala tam emin değilim ama şöyle sanki yer değiştirirken hissediyorum. Böyle bi sürtünüyor o şekilde yer değiştiriyormuş gibi o sürtünmesinde karnıma dokunduğumda sertlik geliyor sonra gidiyor çok şükür inşallah bir an önce her hareketini hissedebildiğimiz zamanlara geliriz

Benimkini doktor yapti. Yapistirma zaten dikis yoktu

Kesiyi doktor atıyor diye biliyorum. Kesin güzelmiş senin ordan yine işlem yapabilirler.
Bendekide yapıştırma ama yani yapıştırma dahi olsa kim yapıyor diye merak etmiştim. Zar zor akşam Doktora ulaştım yerine göre ben yerine göre ekibim yapıyor dedi. 2017 de doğum yapmıştım dolayısıyla doktor hatırlamıyor kendisimi ekibinden birisimi mecburen vazgeçtim kızlar

Ben varım canım 12. Haftadan beri çekiyorum mesela bugün yine çok ağrım var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…