2021 Aralık Anneleri

Bu normal değil demek değil her hamilelik farklı ben karın yumusamasiyla beraber demek istedim yanlış ifade etmişim.Korkmana gerek yok sonuçta hiç birimiz doktor değiliz.Ayrica söylediklerim kendimde olan farklılıklar.
anladım canım doğru herkeste farklı belirtiler oluyor kimisinde hiç olmuyor insan bu döneminde her şeyi sorguluyor işte

Bende hıc tık yok tatlı şeyler yıyoyorum yatıyorum ama hıc hareket yok tas gıbı karnım zaten sertlıgı sımdıden rahatsız edıyor
Sen de 9 aylık gibi ağırlık hissediyor musun? Bir yere gitmek falan içimden hiç gelmiyor bu ağırlık ve halsizlik yüzünden. Cocuklara hicbirsey alamadım bayrama ha bugün ha yarın derken 😑

Keşke not alsaydım ben o mesajı ya
Erken doğum olmasın diye 37den sonra mı ne kullan yazmıştı o mesajı yazan
Gerçekten bilen biri aydınlatsın da ona göre sürüneyim ben de
Canım genelde yazılanlar o yönde göğüs uçlarını uyarmak oksitosin hormonu salgılanmasına sebep olabiliyor bu da kasılma yapıyormuş doğuma davetiye çıkarmak heleki riskli bi gebelikse dikkat etmende fayda var 37 38 haftalarda başlanmalı bencede

Yazmiyayim dedim de ben meme ile erken dogum arasindaki bagi kuramiyorum🙈🤭😂eger varsa da cahilligime verin😁
Canım genelde yazılanlar o yönde göğüs uçlarını uyarmak oksitosin hormonu salgılanmasına sebep olabiliyor bu da kasılma yapıyormuş doğuma davetiye çıkarmak heleki riskli bi gebelikse dikkat etmende fayda var 37 38 haftalarda başlanmalı bencede
Al bak o bağlantıyı bulduk
En kötü 23. Haftada doktoruma sorarım artık kullanayım mı diye
Çok bilimsel anlatılmış burda
Eğer hurafe gibi bi şeyse doktor kınar diye çok korkuyordum 🙈

Al bak o bağlantıyı bulduk
En kötü 23. Haftada doktoruma sorarım artık kullanayım mı diye
Çok bilimsel anlatılmış burda
Eğer hurafe gibi bi şeyse doktor kınar diye çok korkuyordum 🙈
Sor bence de canim bakalim ne dicek benim de uclarda aci var birsey kullanmiyorum ben de:s

Kızlar size bir sorum olacak bu benim ikinci gebeliğim. İlkinde sezaryen oldum ve dikiş izlerim yok denecek kadar az ve hamd olsun sıkıntı yaşamadım. Ben farklı bir ilde ikamet ediyorum ama.ilk doğumu mu annem gilin yanında yaptim esim göreve gidiyordu surekli izin vs alamadığı için kontrollerimin cogunlugunu annem gilin orada tamamladim . kardeşimin okulu da vardı özeti doğum ailemin yanında oldu. Ilk doktorumdan memnun kaldığım için yine orada doğum yapmak istiyorum işin kötü yanı babaminda tayini çıktı oda oradan gitti 😔 ama yakınlar ilk doğum yaptığım ile...
Doktorada bir türlü ulaşamadım , dikişi kim atiyor yada sistem nasil isliyor bilmiyorum Sadece merak ettiğim tek şey var sezaryendeki dikiş işlemini doktor mu yapıyor yoksa doktorla birlikte giren ekipten birisi mi . Bilginiz varsa yazarsanız çok mutlu olurum 🥰🙏🏾

Kızlar size bir sorum olacak bu benim ikinci gebeliğim. İlkinde sezaryen oldum ve dikiş izlerim yok denecek kadar az ve hamd olsun sıkıntı yaşamadım. Ben farklı bir ilde ikamet ediyorum ama.ilk doğumu mu annem gilin yanında yaptim esim göreve gidiyordu surekli izin vs alamadığı için kontrollerimin cogunlugunu annem gilin orada tamamladim . kardeşimin okulu da vardı özeti doğum ailemin yanında oldu. Ilk doktorumdan memnun kaldığım için yine orada doğum yapmak istiyorum işin kötü yanı babaminda tayini çıktı oda oradan gitti 😔 ama yakınlar ilk doğum yaptığım ile...
Doktorada bir türlü ulaşamadım , dikişi kim atiyor yada sistem nasil isliyor bilmiyorum Sadece merak ettiğim tek şey var sezaryendeki dikiş işlemini doktor mu yapıyor yoksa doktorla birlikte giren ekipten birisi mi . Bilginiz varsa yazarsanız çok mutlu olurum 🥰🙏🏾
Benimkini doktor yapti. Yapistirma zaten dikis yoktu

Kesiyi doktor atıyor diye biliyorum. Kesin güzelmiş senin ordan yine işlem yapabilirler.

X