2021 Aralık Anneleri

Göbek deliği altında bi yerlerde dikkat etmezsen farkedilmeyecek kadar zayıf hareketler. 5 6 en fazla ya ben sayamıyorum belki de. Sen göğüslerine de krem başla arada sür istersen.

Bence de sevmistir bugun de oku bakalm napcak
Bugün geç kalktım okuyamam da yarın olabilir
Tepki ölçüyorum ben de zaten bi yandan
Göbek deliği altında bi yerlerde dikkat etmezsen farkedilmeyecek kadar zayıf hareketler. 5 6 en fazla ya ben sayamıyorum belki de. Sen göğüslerine de krem başla arada sür istersen.
Yakın şeyler hissediyoruz o zaman
Öyle günlük hayat içinde fark etmiyorum da
Uzanıp konsantre olursam bazen anlıyorum
Sadece bi kere çok korkup irkildiğimde ayaktayken hissetmiştim

Ya göğüsler için biri çok dokununca erken doğumu tetikliyor filan demişti
O yüzden çok kararsız kaldım ben

Ben göbek deliğinin altında ve sağ tarafımda hissediyorum. Ama bazen aşağıya çok yakın yerde hissediyorum ayakları orda galiba. Sırt üstü yattığımda bir iki dakika içinde hareket ediyor.

Benimde vücudum çok kurudu. Öyle böyle değil. Kaşıdığım yer dökülüyor.

Camlar benim için evdeki en önemsiz yer ya
Taşlanmayacaksam 6 ayda bi siliniyorlar filan
O da temizlikçi gelince
Komşulardan kınayan filan varsa da gelsin silsin
Benim en son silineli 1sene oldu herldeallahtan yola bakiyor asil cok olan cam tarafisagolsun kuslarimiz her sabh ugrar bir guzel isini gorur giderler biri geldiginde acmaya cekiniyorum cami yoksa benlik hic skinti yok

Aaaa oylemis mi ben her dustan sonra bi guzel yaglaniyorum yani olur mu oyle birsey ya erken dogum falan

Ben de hissettiğime emin değilim
Doktor yeni yeni hissedersin zaten dedi
Bu hafta gitmiştim
Diğerleri ne hissediyor ona göre çıkarımda bulunacağım
Bazen hissediyorum gibi geliyor bazem hissetmiyorum hiç
Canım sol kaşık tarafimda bazen sanki deprem oliyorbazen balık kayıyor filan yattığım zaman göbek deliğine yakın ufak tekme gibi hissediyorum.Ama benimle kıyaslama sakın benim 6.gebelik.
Bende hıc tık yok tatlı şeyler yıyoyorum yatıyorum ama hıc hareket yok tas gıbı karnım zaten sertlıgı sımdıden rahatsız edıyor
Plasenta öndeyse ilk bebek se gec hissedersin canim korkma bebegin iyi olmasa karnın sert olmaz göğüslerinin sertliği acısı hafifler o yüzden kendini de.bwbisi de üzme

Ahh inşallah canım

Ben de burda okudum diye hatırlıyorum
Doğru değilse rahat rahat süreyim bari
Ben olabildiğince dokunmuyorum
Hep üstünkörü
Kimisi de iste dogumdan sonra catlak olmamasi icin cocuk emerken cok canin acir simdiden yag,krem surmeye baslayin diyor nnet bilen varsa bize yardimci olabilir mi

Kimisi de iste dogumdan sonra catlak olmamasi icin cocuk emerken cok canin acir simdiden yag,krem surmeye baslayin diyor nnet bilen varsa bize yardimci olabilir mi
Keşke not alsaydım ben o mesajı ya
Erken doğum olmasın diye 37den sonra mı ne kullan yazmıştı o mesajı yazan
Gerçekten bilen biri aydınlatsın da ona göre sürüneyim ben de

Plasenta öndeyse ilk bebek se gec hissedersin canim korkma bebegin iyi olmasa karnın sert olmaz göğüslerinin sertliği acısı hafifler o yüzden kendini de.bwbisi de üzme
canım benim göğüslerimdeki sertlik azaldı ilk zamanlar dokununca çok acırdı şimdi baya azaldı normal değil mi azalması korktum şimdi sen öyle yazınca ben de 16+4 teyim

canım benim göğüslerimdeki sertlik azaldı ilk zamanlar dokununca çok acırdı şimdi baya azaldı normal değil mi azalması korktum şimdi sen öyle yazınca ben de 16+4 teyim
Bu normal değil demek değil her hamilelik farklı ben karın yumusamasiyla beraber demek istedim yanlış ifade etmişim.Korkmana gerek yok sonuçta hiç birimiz doktor değiliz.Ayrica söylediklerim kendimde olan farklılıklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…