2021 Aralık Anneleri

Hareketleri hala hıssetmıyorum bı sıkıntı mı var acaba bayramdan sonra gıdecektım doktora erkene mı alsam kı

Gobek deligi sag altinda en cok hissediyrm ya da daha altta karisik ayaklar ordami acaba diye dusundum. Gogus kismi bence normal vucut hazirlaniyor

Hareketleri hala hıssetmıyorum bı sıkıntı mı var acaba bayramdan sonra gıdecektım doktora erkene mı alsam kı
Ben de hissettiğime emin değilim
Doktor yeni yeni hissedersin zaten dedi
Bu hafta gitmiştim
Diğerleri ne hissediyor ona göre çıkarımda bulunacağım
Bazen hissediyorum gibi geliyor bazem hissetmiyorum hiç

Ben bu hamileliğimde henüz daha 3-4 kere bir şey hissettim, göbeğimin biraz üst sağ tarafında tekme/vurma gibi bir şeydi. Düzenli olarak hareketleri hissetmek için daha erken sanırım.

Bu hafta gitmiştim
Ben ara ara boyle icten tik diye dokunma gibi hissediyordum 18 hafta bitince siklasti daha dun ve bugun yani buyudulce siklascak herhalde

Haha cok iyi ya ben de sadece ben boyleyim saniyordumesim dun bi tane usta cagirio adamin yaninda diyorum ki bayram sonrasi gelseydi hani haftasonu temizlik yapcaz ya
Yok ya hiç temizlik filan yapamam
Haftada bi süpürüp siliyorum
Zaten çoğu şeyden midem bulanıyor
Geçen örümcek gördüm diye öğürmeye başladım mesela
Bi rezalet saçmasapan bi durumdayım

Şimdi zaten bayram tatiline gideceğim diye hiç temizleyemiyorum
Dönünce temizlikçi çağıracağım

Bu hafta gitmiştim
Bende hıc tık yok tatlı şeyler yıyoyorum yatıyorum ama hıc hareket yok tas gıbı karnım zaten sertlıgı sımdıden rahatsız edıyor

Gobek deligi sag altinda en cok hissediyrm ya da daha altta karisik ayaklar ordami acaba diye dusundum. Gogus kismi bence normal vucut hazirlaniyor
Ben genelde solda hissediyorum
Eğer hissediyorsam tabi
Mesela dün öğlen uzanmıştım o zaman çok tıklama hissettim
Ama sonra pek ses seda yok

Ben bu hamileliğimde henüz daha 3-4 kere bir şey hissettim, göbeğimin biraz üst sağ tarafında tekme/vurma gibi bir şeydi. Düzenli olarak hareketleri hissetmek için daha erken sanırım.

Ben ara ara boyle icten tik diye dokunma gibi hissediyordum 18 hafta bitince siklasti daha dun ve bugun yani buyudulce siklascak herhalde
Herkes tıklamalı bi şeyler hissediyorsa o zamam belki ben de hissediyorumdur

Sen yine supuruyormusun ben esimin supurmesini bekliyorum cani ne zaman isterse benim de almam lazim ev bir sekilde oluyor da camlar cok fenahalilar,storlar yikanmaya verilecek falan filan da bebege yakin olacak hepsi heralde bu gidisle

Evet canim icerden tik tik:)ara ara hissedilmesi sebebi bence her hareketi hissetmedgmzden buyudukce hepsini hissetcez

Sen yine supuruyormusun ben esimin supurmesini bekliyorum cani ne zaman isterse benim de almam lazim ev bir sekilde oluyor da camlar cok fenahalilar,storlar yikanmaya verilecek falan filan da bebege yakin olacak hepsi heralde bu gidisle
Camlar benim için evdeki en önemsiz yer ya
Taşlanmayacaksam 6 ayda bi siliniyorlar filan
O da temizlikçi gelince
Komşulardan kınayan filan varsa da gelsin silsin

Evet canim icerden tik tik:)ara ara hissedilmesi sebebi bence her hareketi hissetmedgmzden buyudukce hepsini hissetcez
Ben öğle uykumu hikaye saati yaptım
Karışık ordan burdan bi şeyler okuyorum
Dünkü hikayeyi sevdi sanırım epey tıklattı
Ya da allah aşkına kes şunu okumayı da demiş olabilir

Yazık valla derdi de anlaşılmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…