2021 Aralık Anneleri

Tomografı falan da cekındın mı

Doktorların söylediği şu oldu, bunlar tek başına olduklarinda risk değilmiş sadece daha sık takip etmek gerekiyormuş ama anomali için anlamlı bi bulgu değilmiş, yani sadece kafada kist yada sadece parlaklık olsa tek başına ek bi tarama tetkik istemeyeceklermis, ama birkaç parametre bir araya gelince risk de artiyomus, amniyosentez de yaptırdım, gebeliği sonlandırmak adına değil ama en azından bilirim ne olacağını, diğer türlü doğuma kadar hep bi acaba olacak

Bende covidden sonraki ay hamile kaldim. İlaclari da kullanmistim. Bende mi gitsem acaba

İlk gebeliğimde aynısını bana söyledi doktorum.İkili temiz çıkmıştı.Beyinde kist kalbinde parlaklık var dediler.Çok üzüldüm başka bir doktora gittim.Siyah beyaz makinelerle bakıyoruz elbet parlaklık olur dedi.Kafasındakı kistlerde her bebede olur dedi.Bunun için mi geldin deyip kızmıştı bana.Ama hamileliğim hep düşünerek gecti.Aklımdan çıkmadı .Oğlum doğdu ay gibi.Testler yapıldı her şey normal.İnşallah senin de öyledir.Kalbini ferah tut

Tomografı falan da cekındın mı
Evet çekildi, radyologla da görmüştük o zaman radyasyon anomaliye sebep olmaz eğer etkilendiyse 8 hafta içinde düşük olur dedi, zaten çekindiğim cihaz iyi biseymis dediğine göre, düşük dozda çekim yapıyormuş, ve sadece çekim yapılan bölgeye gidermiş ışınlar, akciğer çektikleri için pelvik bölgeyi etkilememistir büyük ihtimalle demişti

Bende de adetıme 3 gün kala covıt suphesıyle tomografı cekıldı. Kımseden tatmın edıcı bı cevap alamamıstık. Doktorum yA hep yA hıc olur demişti ana yınede korkutuyor benı

Özel hastaneye gidiyorum ama bu belirtiler bu haftalarda ortaya çıkıyormuş zaten daha önce küçük oldukları için belli olmuyomus
Benim de bebeğimin kafasında ufak bir kist var takip edilecek önemsiz dedi doktor. Inşallah senin de sonuçlar temiz gelir. O parlaklıkları da çok sık diyolar ama sorunsuz doğum yapan çok var.

Tabı bu arada her yerden farklı bırsey doyleyıp çok canımı sıktılar ılk 3 ayım ağlamakla gectı

Anladım, ilaçlardan kaynaklı olabilirmiymiş peki, umarım sorun olacak bi durum yoktur da sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah

Kendi kadin dogumcuna ilet durumu ama 1 ay önceyse bisey olmaz bence, ben o sırada hamileymisim
Karantinam bitti adet oldum sonraki ay hamile oldugumu ogrendim. Kadin dogumcum sıkıntı olmaz demisti. Tekrar sorayım ben ona

Bende de adetıme 3 gün kala covıt suphesıyle tomografı cekıldı. Kımseden tatmın edıcı bı cevap alamamıstık. Doktorum yA hep yA hıc olur demişti

Bende de adetıme 3 gün kala covıt suphesıyle tomografı cekıldı. Kımseden tatmın edıcı bı cevap alamamıstık. Doktorum yA hep yA hıc olur demişti ana yınede korkutuyor benı
İçini ferah tut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…