2021 Aralık Anneleri

Kızlar bugün ozeldeki zamanımı bekleyemeden cinsiyet merakından dolayı devlete gittim cinsiyeti belli değil arkası dönük yüzde 51 kıza benziyor dedi, sonra yarı yarıya dedi kafası karıştı sanırım doktorunda. Oğlum 4 yaşında erkek istiyor o ayrı triplerde yanımdaydı Duydu neden erkek değil diyor 😊 kıza benzeyipte son anda erkek olan varmi kızlar aramızda belirsizlik çok kötü 😔 mecburen bayram sonrasını bekleyeceğim beklerkende meraktan catlayacagim.sanirim 😀

Bende çok fena çekiyorum bu konudan önceden de vardı hamilelikte tavan yaptı. Sirkeli su iyi geliyor yazmışlar ama ben yapmadım. Eşim buzluğa konulan jeller var ya ondan almisti soğuk soğuk onu koyuyorum iyi gelen tek şey o şu anda.
Teşekkürler canım ben de buz var ama jel gibi değil. Bekarken daflon kullanırdım geçerdi şimdi mecburen sabredicez 😢

Kızlar bugün ozeldeki zamanımı bekleyemeden cinsiyet merakından dolayı devlete gittim cinsiyeti belli değil arkası dönük yüzde 51 kıza benziyor dedi, sonra yarı yarıya dedi kafası karıştı sanırım doktorunda. Oğlum 4 yaşında erkek istiyor o ayrı triplerde yanımdaydı Duydu neden erkek değil diyor 😊 kıza benzeyipte son anda erkek olan varmi kızlar aramızda belirsizlik çok kötü 😔 mecburen bayram sonrasını bekleyeceğim beklerkende meraktan catlayacagim.sanirim 😀
Benim 13.haftada kıza benziyor demişti sonra 17.haftada tokat gibi bir pipi görüntüsü ile şok olduk 🤣

Kizlar 4lu tarama sonucu kotu cikti trisomy 21 acisindan 1:128 cikmis sonuc.. simdi nifty testi icin kan verdim 10 gune cikicak sonuc.. dua edin lutfennnn🙏🙏☹☹
Canım benim de ikili test 1:275 çıktı. Dörtlü 1:127 cıktı. Bende bugün ayrıntılı usg için perinatologa gittim. Usg de hiç bi bulgu rastlanmadı şükür. Bnde nifty yaptırmayı düşünüyordum usg temiz çıkınca bugün vazgectik.inş güzel sonuçlar alırsın sende

Benim 13.haftada kıza benziyor demişti sonra 17.haftada tokat gibi bir pipi görüntüsü ile şok olduk 🤣
Darısı bana insaAllah🤣 aslında kız erkek fark etmez benim icin ama eşimle oğlum erkek ha erkek bi tokat gibi pipi bende istiyorum hayırlısıyla insaAllah 😅

Kızlar hani kremsi bir akıntı var ya gebelikte benimki bu iki üç seferdir böyle yumurtlama zamanında uzayan bi akıntı oluyor ya o şekilde . Bu normal mi biraz tedirgin oldum da ben ?? :KK64: :110::110::110:

M Masalzade hamile yastığım bu sabah geldi hemen kılıfını yıkayıp, güzel bir öğlen uykusuyla deneyimledim 😂
Çok konforlu bir şey bence ben normalde de yastığa sarılarak çok rahat ederim.
Şu anda uzanırken bile onu kullanıyorum kral koltuğu gibi 🤣🤣
Ya tesekkurler canim ebebekten almistin dimi su elimdekini iade edeyim de ben de alayim🥰

Şimdi bikaç sorum var size yine

Çocuğun hareketlerini hissederken karnınızın neresinde hissediyorsunuz genelde?
Ve sık hissedilen bi şey mi yoksa günde 5 6 kere filan mı ?

Bir de benim göğüs uçlarım sertleşmiş gibi bi şey olmuş
Kabuk gibi bazen dökülen bi şey var
O ne alaka bilen var mı?

X