2021 Aralık Anneleri

Benim eğer hissediyorsam günde 2 3 kereyi fazla geçmiyor
O da genelde uzanırken fark ediyorum
Onun dışında gayet normal hayatım
Belki de hissetmşyorumdur ya
Bilemedim şimdi
Ben son birkaç gündür hissetmeye başladım ilk defa meyveli kefir içmiştim tam göbek deliğime pıt pıt yapmıştı
Ondan beridir ağzıma tatlı bişey attığımda pıt pıt hissediyorum ama günde 2-3 ü geçmiyor benim de.
Birazdan kirazla deneme yapacağım

Ben hiç tatlı yemiyorum
Acaba ondan mı hissetmiyorum?

Tatlı derken bebeği oynatıcam diye şekere yüklenme ama
Benimki mesela şekersiz fındık ezmesi, züber, kefir gibi şeylerdi. Haftaya hissetmeye başlayacaksın bence
Ben tatlı sevmiyorum zaten ya
O yüzden yemiyorum
En tatlı yediğim ne diye düşündüm
O bile aklıma gelmedi

Ben gitmeyi düşünüyordum Eylül'de söylediğin şeyi de bi düşüneyim bir de umarım kalkmaz dediğin şey nedir onu anlamadim
Kalkmaz rahat olun Eylül de 4 uncu kapanış geliyor, Şuan turizm olduğu için kapatamazlar,delta varyantı biontech in etkisini yüzde 60 Lara kadar geriletmis bende bütün yıllık iznimi alicam idari izin öncesi , sonrası doğum vs ,saglik personeliyim

Evet turizm için canımızdan bile ödün veriliyor onun farkındayız şu an. Fakat Eylül'de tekrar kapanacagina hiç ihtimal vermemistim. Aşılar da bu varyant yüzünden kısmen boşa gidecek desenize

Rekora doğru gidiliyor bakalım. Daha nelerle karşılaşacağız

Tatlı derken bebeği oynatıcam diye şekere yüklenme ama
Benimki mesela şekersiz fındık ezmesi, züber, kefir gibi şeylerdi. Haftaya hissetmeye başlayacaksın bence
Bn bildirin tatlı yedim adını verimin canı çeken olur haftada bi ödül

Bn bildirin tatlı yedim adını verimin canı çeken olur haftada bi ödül
Brn hergun yemek istiyorumya cok zarari olur mu ki yani cok boyle serbetli yememeye calisiyorum dun esim kahve icti mesela kahve yani verilen cikolatayi ben yedimsonra bi de kayinvalidem tatli yapmis irmikle bi de onu yedim suan yine aklim aksam yiyecegim o tatli da napcam ben hic bilmiyorum

Abartmamak gerekiyor ne de olsa şeker çok faydası yokmuş öyle diyolar

Evet turizm için canımızdan bile ödün veriliyor onun farkındayız şu an. Fakat Eylül'de tekrar kapanacagina hiç ihtimal vermemistim. Aşılar da bu varyant yüzünden kısmen boşa gidecek desenize
Biontech etkisiz kaldıysa sinovac tan hiç umudum yok canım, ayrıca sayıları da doğru yansıtacaklarini düşünmüyorum zaten halkta sıkıldı artık bu yazı kapatamazlar ama arkası kötü olucak belli , o yüzden bizim bu süreci evde geçirmemiz extradan önemli umarım herşey istedigimiz gibi gider , hele de ben her gün hastaneye gidip geliyorum ki sağlıkçı hariç tüm gebelere idari izin verilmisti başta ,ama bizimkiler ayaklandı sanki bizim çocuklarımız insan değilmiş gibi muamele görüyoruz neyseki artık bize de var idari izin

Valla ne desek az kalır . En çok siz yoruldunuz ve hak etmediğiniz muameleyi gördünüz. Senin işin o kadar zor ki canım gebe halinle o mikropların arasına girmen ve bunun her gün olması . Rabbim yardımcınız olsun hepinizin sağlıkçılara kuru bir alkış ve teşekkürden başka bir şey yapılmadı maalesef bu da ayrı bir yara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…