2021 Aralık Anneleri

Ben doktoruma sordum 20. Haftadan sonra yapılıyor dedi,benim bildiğim 5 dozu tamamlarsan ömür boyu koruyuculugu var sanırım ben ilk gebelikte miyomum olduğu için tek doz olmuştum geçen gün ebe aradı aşıya çağırdı 20.haftada gel dedi aşının üzerinden 5 yil geçtiği için iki doz yaparız dedi
Covit asimin ikinci dozu da aynı haftaya denk geliyor dedim o zaman iki aşı arsında 15 gün bırakalım covitten 15 gün sonra gel yaparız tetanozun belli bir hafta aralığı yok dedi

İl memdeyim canim ben
Allah yardımcınız olsun inşallah Bende öğretmenim 24-32 arası idari izin kullanacağım, 32 den sonra da okula gitmek istemiyorum muhtemelen doğum iznini kullanırım, o 5 haftaya sonradan çok ihtiyacım olabilir biliyorum ama ağırlaşıp çalışmaktan da korkuyorum bir de okuldaki memur tam 32ile 37 arasını tam olarak çalışırsan doğum sonrasına kalacağını söyledi ama bence ne kadar çalışırsan o kadar kalmalıydı

Sağlıkla doğsun inşallah.Dun bende gördüm kesinlikle ne yüzünü ne poposunu göstermedi sıpa bizde 17 cm 180 gr olmuşuz

Öyle olmamalı yanlış bılıuor olmasın o memur

24. Haftakı Uzun büyük ıhtımal kalkar diyorlar ben 37 ye kadar çalışmaya niyetleniyorum ama hayırlısı bakalım

Eklentiler

• 3CEC5FF5-330B-46F6-9EFC-EF528CE576A1.jpeg
    160,4 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar saç boyasıyla ilgili bişey sordunuzmu doktora ne zaman boyanır diye dün soracaktım yolda aklıma geldi organik boya aldım duruyor evde boyasammı boyamasammı karar veremedim
Benim doktor 3.ayi tamamladigimda artik sacini boyatabilirsin cunku tum organlar gelisti ama organik boya olmak sartiyla demisti. Banu ciftci den izledigim kadariyla da ‘anne hamilelik surecinde sacini boyatmadigi icin mutsuzluktan strese girer ve bu bebege daha cok zarar verir’diyordu o da organik boya ile boyanabilecegibi soyluyordu. Ki cok da hakli bence, hamilelik demek kendinden vazgecmek demek degil
Hamilelikte soft sporlar hem saglikli hem gerekli, tabi herhangi dusuk riski engel yoksa. Dogumu kolaylastirici etkisinin yaninda annenin agrilarini dindiriyor, rahatlatiyor hem de hamilelik surecinde istemsiz olarak saldigimiz kaslari calistiriyor Soft pilates oneririm, hicbir riski yok
Bu konuda makalelerde haftalik bir kahve, gunluk bir acik cay diye oneriliyor. Mg olarak ona denk geliyordu yani okudugumda. Cikolata vs gibi yiyeceklerden de kafein aliyoruz ve tehlikeli olabiliyormus fazlasi. Benim doktorum da gunde bir acik caydan fazlasini tuketme kahve, kola vs hafta bir seklinde olmali dedi.

Bu arada teşekkürler canım boya için verdiğğn bilgiye seni dinleyip haftaya boyayacağım Kahve neysede kahvaltıyı çaysız asla düşünemiyorum illa kahvaltım peynir zeytin domates ve yumurta çay olcak yoksa anlamamki o kahvaltıdan bişey

Allah allah memur yanlış biliyor olmasın

Sağlıkla doğsun inşallah.Dun bende gördüm kesinlikle ne yüzünü ne poposunu göstermedi sıpa bizde 17 cm 180 gr olmuşuz
Benimki tam bi showcu ya
Her yerini gösteriyor
El mel sallıyor
Artık baktığımızı biliyor mu bilemiyorum
Bu arada detayli ultrasonu kendi doktorlarimiz yapmiyor mu? Baska bi yerden mi randevu almamiz gerekiyor?
Benim doktor üniversite hastanesine yönlendirdi
Ayrıca uzmanlık gerekiyor dedi detaylı ultrason için

Bu arada detayli ultrasonu kendi doktorlarimiz yapmiyor mu? Baska bi yerden mi randevu almamiz gerekiyor?
Oğlumda kendi doktorum yapmıştı riskli gebelik uzmanıydı bunda perinatologdan aldım randevu drun bişi demedi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…