2021 Aralık Anneleri

İyi günlerde kullanın canım. Alışveriş yapmaya başlayanlar neler alıyor ne kadar lazım gibi bilgileri de paylaşırlarsa benim gibi bu konuda bilgisizlere faydası olur.
Amin inşallah Bnm 2. Ama hiç bişi hatırlamıyorum Bnde ne lazım ne değil düşündükçe aklıma geliyor Yenidoğanlar çok küçük geliyor gözüme ne Alcam bilmim

58 ile hamile kaldım , 65’im bugün kontrol vardı doktor ikinci gebeliklerde karın daha çok büyür ilkinden kalma hava var gibi bişeyler dedi bakalım ne kadar büyüyeceğim gelsin yırtıklar
Maşallah ama senin ikizmiş zaten şişsin bir zahmet Hiç öyle yanlış şeyler düşünüp çağırmıyorum bol bol bebe yağı ohh mis yine de olursa da kızımdan hatıra derim artık

Maşallah ama senin ikizmiş zaten şişsin bir zahmet Hiç öyle yanlış şeyler düşünüp çağırmıyorum bol bol bebe yağı ohh mis yine de olursa da kızımdan hatıra derim artık
Bnm oğlumdan hatıra var bunda hiç bişi sürmüyorum mesela

Her nevi bez aldım bi toto bezi eksik
O da olur cınım inş.
58 ile hamile kaldım , 65’im bugün kontrol vardı doktor ikinci gebeliklerde karın daha çok büyür ilkinden kalma hava var gibi bişeyler dedi bakalım ne kadar büyüyeceğim gelsin yırtıklar
59la hamile kaldım 57 düştü yine 59 çıktım bugün şükür ilk kez ama oynuyo ya 58 küsürlerde

Hayırlı olsun canım gözün aydın sonunda öğrendin ve öğrendik

Herkese Merhaba merve beni de ekler misiniz yaş 34, istanbul , cinsiyet kız dendi ama değişir mi bilmiyorum. Beklenen doğum 10 Aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…