2021 Aralık Anneleri

En son gittigimde kilosunu solemisti sadece boyunu ben fl×7 den hesapladm sonra birdahakine sorarm😃
Bn boyu kilosu nasıl iyi mi diyom 🤣 diyo ki o şimdi değil son aylar önemli olsun söyleyin diyom 🤣🤣 kağıtta yazıyordur yazılı kağıt da. Veriyorsa 😍

Kızlar resmen şaka gibi kendi dr gittim bugün kontrolüm vardı kız dedi dedim başka dr erkek dedi yok ben kız görüyorum dedi sonra hemen yakında tıp merkezi vardı oraya gittim o da erkek dedi neye inanıcamı şaşırdım artık
Aaaa ancak detaylı da net belli olacak nasıl dr kız diyor başka yerde erkek çıkıyor tam bakmıyor mu

Kızlar resmen şaka gibi kendi dr gittim bugün kontrolüm vardı kız dedi dedim başka dr erkek dedi yok ben kız görüyorum dedi sonra hemen yakında tıp merkezi vardı oraya gittim o da erkek dedi neye inanıcamı şaşırdım artık
Ayrıntılıyı bekleyecen mecbur ☹

Hakikaten şaka gibi senin iş ya gülermisin ağlarmısın detaylı ultrasona kadar sabret bari en güzel orda öğrenirsin tövbe yarabbi

Kizlar 24. Haftada idari izne ayrilacak olanlar vardı aramızda, 23+1 de ayrılmamiz gerekmiyor mu ? 24+1 de mi izne ayrılıyoruz benim iş yerinde bir kız durum bildirir raporu getirmiş 24+1 de olduğu halde 25 inci hafta degilde 24 uncu hafta yazmış doktor ancak ayrılabildi idari izne ,bilgisi olan varmı?

Gerçekten şaka gibi biri kız biri erkek acele etmeyin bence detaylı da net öğrenirsiniz.

Git bakalın bazen pozisyondan kordonla da karışıyo diyolar ama artık karışmaması lazım bence.

Hakikaten şaka gibi senin iş ya gülermisin ağlarmısın detaylı ultrasona kadar sabret bari en güzel orda öğrenirsin tövbe yarabbi
2 dr pipi gösterdi Yanlılmamışlardır heralde ama benim kendi dr nasıl kız der anlayamıyorum

Kizlar 24. Haftada idari izne ayrilacak olanlar vardı aramızda, 23+1 de ayrılmamiz gerekmiyor mu ? 24+1 de mi izne ayrılıyoruz benim iş yerinde bir kız durum bildirir raporu getirmiş 24+1 de olduğu halde 25 inci hafta degilde 24 uncu hafta yazmış doktor ancak ayrılabildi idari izne ,bilgisi olan varmı?
İzinle ilgili değil de kaçıncı haftada olduğumuz konusu her yerde farklı
Mesela burada 19+2 20. Hafta sayılıyor
Kendi doktorum aynı haftayı 19 olarak kabul ediyor
Herhalde doktordan doktora değişiyor
Sizinki nasıl kabul ediyorsa öyle yazacaktır büyük ihtimalle

İzinle ilgili değil de kaçıncı haftada olduğumuz konusu her yerde farklı
Mesela burada 19+2 20. Hafta sayılıyor
Kendi doktorum aynı haftayı 19 olarak kabul ediyor
Herhalde doktordan doktora değişiyor
Sizinki nasıl kabul ediyorsa öyle yazacaktır büyük ihtimalle
İşte benim için kötü olan taraf ben önce yıllık izinlerimi kullanicaktim memlekete gidip orda farklı bir doktordan alicaktim tanımıyorum yani, bütün planımı uçak biletine kadar buna göre yapmıştım 1 haftalık boşluğu nasıl doldururum bilmiyorum ki

Arkadaşlar merhaba kahvaltı yaparken sandalyeyi geriye çekmeden direk o sıkışık halde kalktım birden sağa doğru kalktım yani birden sol kaşığıma bıçak sağlanır gibi ağrı girdi sonra geçti. Siz de ani kalkışlarda filan böyle şeyler yaşıyor musunuz.?

X