2021 Aralık Anneleri

Bi erkek geliyormuş
Tüm teoriler doğru çıktı yani 😂

Diğer detayları da unutmadan yazayım
Plasentam aşağıdaydı yukarı çıkmış
Detaylı ultrasınu 20. Haftaya bi profesöre al dedi adını verdi işte
Sonra 23. Haftaya kadar gitmiyorum kendi doktoruma
Aşıyı bu doktor da biontech olma dedi
İkisi de farklı konuşunca karar veremedim
Bi de 170 gram dedi çocuğuma
Yine eridim 🤩
Böylece göstermiyorsa kızdır teorisi çürüdü canım 🤪 bana bile 13. Hafta göstermedi diye kesin kız demişlerdi düşün 😂 hoş az önce biri yazdı 18. Haftada kıza döndü diye hala emin olamıyorum doğumda değişmeseydi 😂

Böylece göstermiyorsa kızdır teorisi çürüdü canım 🤪 bana bile 13. Hafta göstermedi diye kesin kız demişlerdi düşün 😂 hoş az önce biri yazdı 18. Haftada kıza döndü diye hala emin olamıyorum doğumda değişmeseydi 😂
Benimki göstermiyor değildi ki
Doktorlar çok erken diyordu sadece 😂😂
Sende bana yazılı ver bn unutuyorum öyle aylık bn bu detaylı sonraki ay kendi dr gitçem
Aynen artık isteyeyim en iyisi
Unutuyorum çünkü böyle tamamen 😂

Bi erkek geliyormuş

Yine eridim 🤩

Yaaa gozun aydın sonunda 💙💙💙💙

Daha doğru düzgün giymeydiği mont kaban duruyor şuan nedense bakmak bile içimden gelmiyor bakıp alıncada ilk oğlumu üzecekmişim gibi geliyor değişik duygulardayım vesselam ama son zamanlarda ne olur onuda bilemiyorum ki
Evet üzülebilir haklısın canım. Akışına bırakmak en güzeli o zaman 😊

Bi erkek geliyormuş

Yine eridim 🤩
Vallahi de tahmin etmistim. Kiz totem ypmistim senin ne oluesa benimkide ondan olsun diye haftaya bende tekrar gitcem😁😁😁😁

Eklentiler

• Screenshot_20210708-194549_Video Player.jpg
    Screenshot_20210708-194549_Video Player.jpg
    34,9 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20210708-194458_Video Player.jpg
    Screenshot_20210708-194458_Video Player.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 107
Kizlar dun tetanoz asisi oldum saglik ocagindan aramislardi o gun gel diye. Yakinlarda olacak var mi? Ikinci doz icin de eylul'de gel dedi.
Yarin da detayli ultrason randevum var umarim erken gitmiyorumdur 🙄🙄
Canım benide aradılar yarın gidicem gitmeden randevu almışmıydın ben randevu almadım hiç

Bu tetanozun şu haftalar arasında olması gibi bir zamanı var mı kızlar? Bana da yaklaşık bir ay önce aile hekimine gittiğim zaman ebe tetanoz için bayramdan sonraki hafta gel dedi. 21.haftada olacağım ozaman.
Birde bana 2020 Şubatta bir kesik nedeniyle hastanede aşı yapmışlardı 10 yıl korur demişlerdi ama ebe yine de yapalım dedi fazla gelmez heralde:KK53: Önümüzdeki haftada covid aşısının 2.si var. Vayy benim soll kolumm:KK42:

Bu tetanozun şu haftalar arasında olması gibi bir zamanı var mı kızlar? Bana da yaklaşık bir ay önce aile hekimine gittiğim zaman ebe tetanoz için bayramdan sonraki hafta gel dedi. 21.haftada olacağım ozaman.
Birde bana 2020 Şubatta bir kesik nedeniyle hastanede aşı yapmışlardı 10 yıl korur demişlerdi ama ebe yine de yapalım dedi fazla gelmez heralde:KK53: Önümüzdeki haftada covid aşısının 2.si var. Vayy benim soll kolumm:KK42:
Belki 2. Dozu yapmaz tetonoz da sağ kol yapsınlar söylersin yaparlarsa

Belki 2. Dozu yapmaz tetonoz da sağ kol yapsınlar söylersin yaparlarsa
Kuzum çalışıyorum ve sağlağım o kolumu riske atamam:işsiz: Ondan ne gelirse hep soluma oluyor ve gebelikte de hep soluna yat diyorlar bende öyle yapıyorum zavallı kolum bütün gecede eziliyor üstelik:KK70:Tek doz yaparız dedi canım o yönden iyiyim:KK48:

X