2021 Aralık Anneleri

Ben gebelikten önce de kullanıyordum şimdi de devam ediyorum. Kendisi özellikle yazmadı ama omegalı takviye kullanıyorum dediğimde o daha iyi demişti.
Mesut bey sen bilirsin kullanmak istiyorsan kendin alabilirsin dedi bi oneride bulunmadi ben agir metal olmasin istiyorum

Muamelesi cok kibar mutevazi devlet doktoru gibi degil bilgisi de iyidir insallah
Mesut bey sen bilirsin kullanmak istiyorsan kendin alabilirsin dedi bi oneride bulunmadi ben agir metal olmasin istiyorum
Devlet hastanesinde soyadı can olan bir doktor var aman diyeyim yanlışlıkla gitmeyin bi de güven bey var ilk gittiğimde hamile olduğumu anlamamıştı da adet düzensizliğin var deyip göndermişti. O çok daha kötü. Mevlüde hanım da kibar ama yoğun oluyor. Çoğuna gittiğim için biliyorum hepsini

Benim kullandığım regenesis max daha önce gittiğim bi doktor yazmıştı sonrakiler de hep iyi deyince ondan kullandım ben de Çok şart değil bence de ben balık tüketmediğim için alıyordum.

Behzat mi

Ben oglumda sadece bi kere gittim normal dogum yapabilirmiyim onu sormak icin bu pandemi falan yoktu igrencti doktor da cok gicikti ferah kazanci ozel muayenehanesinde cok tatli bi kadindi.oglumda vatanda bahar hanima gittim her zaman onunla basladim onunla devam edeyim diye oyle oldu ilk dusugumde zeynep bakacaga gittim o da iyi bi doktordu kurtajimi da o yapti oglumun dogumunu bahar yapti ikincide cok para harcamayacam cocuguma harcarim onun yerine dedim bunda ilk rasim beye gittim sonra da mesut beyle devam detayli usgde ozele gidecem sadece cunku onemli bide elbistanda ozele gittim memnun kalmadim hem de hic

Canım çok üzüldüm Allah'ım yar ve yardımcın olsun inş babanada merhamet vicdan ve bolce evlat sevgisi aşılasın için inşallah dilerim çok rahat bir doğum geçirirsinde kimseden birşey istemezsin
Allah razı olsun inşallah çok teşekkür ederim dua edin bizim için

Canim naptin sen test yaptirdin mi
Yok canım yaptıramadım şuan bulunduğum bölgede yaptıramıyorum testi malesef doğuda küçük bi yerde öğretmenim bu hafta okullar kapanınca memlekete gideceğiz orada detaylı bir doktora görünüp testi de orda yaparız dedik bekliyoruz şimdilik hafta sonunu

Ben emzik fikrine çok sıcağım
Adı bile sakinleştirici
Öyle bi nimeti kesemem 3. Ayda
Merak etme ben de varım cinsiyetsizlerden

Ayy ömrüm boyunca unutmazdimm aman amann şaka maka hergun aynı kişilerle inip biniyoruz daha insan içine çıkamamm bitsin bu çileee, 11 inci haftadan sonra geçer yazıyordu internette kandirildik mi biz şimdi?
olursa da yapacak bişey yok :) ben ilk gebeliğimde çok kusuyodum. işe 2 vesait gidiyordum. önce otobüse sonra dolmuşa biniyodum. ikisinde de kusmuşluğum var ceplerim çantam poşet dolu oluyodu ne zaman nerde geleceği belli olmuyodu çünkü napalım tutulacak bişey değil ki

Kızlar günaydın , kontrole gittiğimde bebeğime hala kasıklarımdan bakılıyor sizinde aynı mı yoksa yukarı çıktı mı ?

Benim hala kasık çevremde acaba aşağıda mı daha yukarı çıkmadı
Yanlış yönlendirmek istemem ama ben telaş yapılacak bir şey olduğunu düşünmüyorum daha çok küçükler biraz daha büyüyünce hareketlerini hissedebileceğimiz haftalarda yukarı çıkacaklarını düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…