2021 Aralık Anneleri

Ah benim gebelik sürpriz oldu canim planlı değildi lazeri bitiricektim hamilelikten once, sonuçta benim için 1 çocukla kalmiycak daha ilk bebeğim en güzel yaşlarım o yüzden doğumdan sonraya bırakmadım bıktım bu kıl tüy eziyetindenn..bir de benim görüştüğüm yer zaten lazerin modern ağda yöntemi olduğunu söyledi, yani yüzde seksene kadar ancak yok ediyor tüyleri lazer bittikten sonra her ihtimale karsi sene de bir 100 TL ye falan atış yaptiricaktim tüm vücuda nereye gitsen uyguna yaptırırsın demişlerdi, şimdi önce dökülenler geri çıkmadı ama kalanlar hızlı uzuyor Allah tan inceldigi gibi kaldı onlarda kalinlasmadi rengide açıldı jiletle idare ediyorum bakalım meme ucuna attiriyodum onlar dahi çıkmadi bu süreçte bende doğumdan 4 -6 ay sonra gibi devam edicem

Cok tesekkür ederim. Bn de yaptırıp yaptırmsmakta kararsızım. Ama beş ayım rahat gecsin istiyorum. Tabi tersi durumda söz konusu ama onada rabbimden gldi deyip kendimi hazırlarım

Cok tesekkür ederim. Bn de yaptırıp yaptırmsmakta kararsızım. Ama beş ayım rahat gecsin istiyorum. Tabi tersi durumda söz konusu ama onada rabbimden gldi deyip kendimi hazırlarım
Aynen öyle bunu yaptırınca diğer taramaları yaptırmaya gerek yok. %99 üstü doğruluk payı var ve risksiz tamamen. İnşallah sonucunuz iyi çıkar ben de sizin gibi düşündüm kötü çıkarsa da neyle karşılaşacağımızı bilmek genetik danışmanlık almak ve ona göre evi ve kendimizi psikolojik olarak bilgi olarak hazırlamak iyi olur diye düşündük. Allah korusun tabi Allah hepimize sağlıkls kavuşmayı nasip etsin inşallah

Kızlar ne yesem çıkartıyorum ilaç da fayda etmedi Bazen kusarken altıma kaçırır oldum basınçtan . Kasıklarım bacaklarım sürekli ağrıyor hayattan bezmiş gibiyim herkesten nefret eder oldum. Daha şimdiden karnım çıktı buna bile şaşkınım ben mi her şeyi sorun ediyorum bilmiyorum halimize şükretmek lazım vs hepsini biliyorum Ama bilmiyorum bi daraldım size yazasım geldi

Bu alınan kanları alan kişiler gönderiyor demi. Ankarada mı bu labaratuvarlar.
Sizin nerde oldugunuza bagli hangi sehirde oldugunuza gore sizle bolge sorumlusu gorusuyor eger o sehirde varsa onlar kani aliyor eger yoksa size kiti gönderiyor sizde kani saglik ocaginda kite aldirip onlara gonderiyorsunuz zaten kargolarda anlasmasi var korumali gidiyor..

Ben de hemen hemen aynıyım ilac az çok işe yarıyor ama sürekli almam gerekiyor hiç istemiyorum. Karnımda ve makata vuran bir ağrı var her an huzursuzum. Mutsuz, gergin, stresliyim ve herkese yansıtıyorum. Hamilelik öncesi sözler veren eşim de benden önce surat asıyor bunaldım iyice

Riskiniz kaçtı? Benim de 1/335. Ben de dün verdim. Sizin sonuç gelince yazar mısınız? Inşallah temiz gelir.
Yazarim tabiki insallah iyi gelir hepimizin benim 1/210 geldi risk atayim size hatta

Eklentiler

• Screenshot_20210626-222204_WhatsApp.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 41
Aminn inş saglıkla dogarlar. Bnm bugün birde kanama oldu dr sıkıntı yok dedi ama ben iyice sitres oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…