2021 Aralık Anneleri

Bence de en mantıklısı
3lü taramasj var 4 lü sü var detaylı ultrason var Allah'ın izniyle olmaz inş gönlümde içimde rahat Rabbime sıgındık inş korktuğumuz gibi olmaz sağlıkla alırız yavrularımızı kucağımıza inş canım benim

Dolap uygulamasından aldım valla 3-4 kitap ama çoğu ders kitabı gibi çocuk gelişimi okudum ünide kitaplara bakarken sınavlara hazırlanıyo gibi hissediyorum
Oo senin ihtiyacın yok okumaya o zaman. Ben kitabi bilgilerden de belki kulağıma küpe olanlar olur diye bi okuyayım dedim.

Gönlünü ferah tut sen aklına kötü bir şey getirme sakın koskoca 4 ay geçti nerdeyse senle hep konuştuk hep tedirgindik ama geçti sağ salim gelcek bebişlerimiz

Oo senin ihtiyacın yok okumaya o zaman. Ben kitabi bilgilerden de belki kulağıma küpe olanlar olur diye bi okuyayım dedim.
Öyle ama sanki hiç bir şey bilmiyomuş gibiyim adeta hani bir sınava çok çalışırsın her şeyi ezberlersin ama sınav anında her şey aklından gider ya öyleyim birde şöyle bir kitap aldım 0-3 yaş için tavsiye ederim birde kağan kocatepenin 9 10 ay kitabını aldım o da çok güzel

Eklentiler

• 8C5700C8-155F-41BD-8B01-55C1440FF1AF.jpeg
    150,1 KB · Görüntüleme: 20
Gönlünü ferah tut sen aklına kötü bir şey getirme sakın koskoca 4 ay geçti nerdeyse senle hep konuştuk hep tedirgindik ama geçti sağ salim gelcek bebişlerimiz
Aynen hep konuştuk Allah'ın izniyle güzel ve hayırlı olacak herşeyimiz İnşallah kuzum Allah'ım sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün akıllı fikirli hayırlı Salih yada Saliha evladından nasil etsin hepimize

Kızlar denize girecek misiniz, girdiniz mi?
Yarın denize götüreyim dedi eşim, çok sıcak oldu havalar. girmeyi düşünmüyorum ama bilemedim siz ne düşünüyorsunuz deniz konusunda? Bu arada İzmir’deyim, müsilaj yok

Ben de mahallenin en mutlu bebeğini aldım bakalım. Bunları anca doğuma kadar okurum. Sonrasına da bakarım artık.

Evet çok çok iyi bir doktor bende bayılırım fakat muaynesi 450 TL daha dün arayıp sordum

Ay ne kadar pahalıymış şoktayım şuan orda olsam da gidemezmişim Evren bey ve eşi var onlar da koru da sanırım onları da çok met ediyorlar ama bilemiyorum
Kizlar sizin doktorlarin ucreti ne kadar ki biz de 400 veriyoruz
boyle okuyunca kaziklaniyor muyuz dedim kendi kendime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…