2021 Aralık Anneleri

Bende ankaradayım canım şehir hastanesi artı batıkent bilgi tıpa gideceğim
Ankara da olsam koru hastanesinde zahide hanım var hiç düşünmeden fiyatı uygunsa ona giderdim instagramdan bir bakmanızı tavsiye ederim öyle güzel doğum yaptırıyor ki hayran kaldım

Ankara da olsam koru hastanesinde zahide hanım var hiç düşünmeden fiyatı uygunsa ona giderdim instagramdan bir bakmanızı tavsiye ederim öyle güzel doğum yaptırıyor ki hayran kaldım
Evet çok çok iyi bir doktor bende bayılırım fakat muaynesi 450 TL daha dün arayıp sordum

Sağlıkla gelsin prenses🤲🤗bugün aklımdan geçtin dedim acaba niye hiç yazmıyor.artik nin ramzilere hiç inanmıyorum çünkü çoğunun çıkması çıkanlarda tesadüf diye düşünüyorum.ee cin ne çıkıyordu?

kizlarrrr
ramzi tam ortadaydi
nubum da yukardaydi herkes erkek dedi
bugun doktora gittik yuzde yuz kiz💗💗💗💗
herkesi yaniltti minigim😂
merve merve 🥰

Kızlar 2li taramada yaş riskim çıktı ne oluyor bu ya bilen ne olur yazsın diğer değerler normal diyor amniosentez yada kan dedi bende yaptırmam dedim
Canım bende yaş riski 1 568 falandı istemedi dr benden hatta başka hastane dr gösterdim temiz dedi bence yaptırma ama sen bilirsin

Selam aralık anneleri 🌸 11+6yım bugün. Doktorum cinsiyet tahmininde bulundu ve kendinden emin bir şekilde kız dedi.. bir oğlum var sizce değişme şansı var mı 🥲 12. Haftada cinsiyet tahmini alıp uymayanlar kimler? 🙏 teşekkür ederim şimdiden cevaplayanlar için 🍉
Canım bana da 12 ve 13 de kıza benziyor dedi 14+5 te erkek dedi 🤷🏼‍♀️

20210624_000708.jpg

Rapunzel90 Rapunzel90 🤗

X