2021 Aralık Anneleri

Kizlar sizin doktorlarin ucreti ne kadar ki biz de 400 veriyoruz
boyle okuyunca kaziklaniyor muyuz dedim kendi kendime
Bizim de 400 lira muayene
Allahtan 5 haftada bi filan çağırıyor
Bende 400 veriyorum, perinatologa yönlendirdi geçen ona 600 verdik.
Daha doğum fiyatını soramadık korkudan
Ben de doğuma bi 10 bin gözden çıkardım valla muayene ücretinden sonra

Bizim de 400 lira muayene
Allahtan 5 haftada bi filan çağırıyor

Ben de doğuma bi 10 bin gözden çıkardım valla muayene ücretinden sonra
Yaa tüp bebeğe verdik biz hep paramızı, benim bi de iki bebe Üniversite hastanesinden randevu alabilirsem orada düşünüyorum ben. İkiz olunca hep daha fazla para istiyorlar, mesela perinatolog tek bebek 500müş, biz ikiz diye 600 verdik. Doğumda da geçirirler kesin

İkiz gebelikte doğumda iki bebek parası mi alıyorlar özel hastaneler pandemiden sonra soygun yeri oldu malesef ticarethaneye dönmüş hepsi.

Ben de 100 veriyorum. 90 liraydı gecen defa gittiğimde 100 olmuş. Paket alırsam başka hastaneye geçebilirim.

İkiz gebelikte doğumda iki bebek parası mi alıyorlar özel hastaneler pandemiden sonra soygun yeri oldu malesef ticarethaneye dönmüş hepsi.
Birkaç yerde ücret farkı aldıklarını duymuştum. Kesinlikle öyle, ben tüp bebek merkezime devam ediyorum şuan bulamadım başka doktor. İlaçlar dünya para zaten, muayenede de iyi geçiriyorlar.
Gerçekten öyle, 120₺ altında özel hastane bulamadım hiç

Erkek anneleri isim düşünmeye başladınız mı? Aklımızdakileri paylaşsak ya:) biz şimdilik Arel veya Deniz arasındayız bakalım
Ya bende kararsızım isim bulamıyorum benim aklımda da deniz, gökay, güray falan var özellikle türkçe kökenli olmasını ve anlamlı olmasını istiyorum eşimde eski isimler seviyor napıcaz bilemiyorum

Mutlaka parayı abarta abarta isterler zaten
Ben tüp bebeğe para biriktirirken bi anda doğum parasına dönüştü
Üstünü de eklemeye çalışıyorum en azından 10 bine yaklaştıracağım

Ben biraz parayla iyi muamele satın alıyorum zaten
Devlet doktorları beni biraz korkutuyor tarz olarak
Özelde bi nevi müşterisiyim doktorun
O yüzden farklı ilgi alaka oluyor

Ha 2. Çocuğa da aynısını yapar mıyım bilmiyorum
Bu ilk çocuk olmanın nimetlerini yiyor

Bütün arkadaşlarım ikinciyi devlette doğuracak
Kesinlikle öyle, devlette soru sorunca korkarak yanıt alıyoruz maalesef. Geçen acile gittim kanamam var diye. Bebeklerin kalp sesini dinledim geldim ekstra bir şey söylenmedi Dediğin gibi özelde en azından nazımız geçiyor

Ya ben aslında geçen gittim devlete ilk kez
Kadın o kadar ilgilendi ki
Hiç beklemiyordum
Ama küçük bi ilçe hastanesi
Orda doğurmaktan korkarım doğrusu
Bence kendi de doğurmazdı zaten orda
Birbirimizi kandırmayalım

Hahaha ya küçük yerler iyi oluyor.
Büyükşehirde randevu bulmak çooook zor. Ben geçen devlette acile gittim kanamam var diye, 40 dk bekledim. doktor kalp seslerini dinletti geri geldim eve bi cümle de söylemedi
İkizlerin küveze girme ihtimali oluyormuş ya, o yüzden üniversite hastanesi istiyorum ben. Donanımlı olsun

Hahahahhaaj bakalım merakla bekliyorummmm
Benim devlet hastanesinde gittigim doktor cok beyefendi nasilsin hamilelik nasil gidiyor sorularin varsa sor adam ozeldekilerden daha kibar hatta ogle arasinda tuttum hemen konusalim dedi yani cok kibar sekreterleri cok gicik sadece

Benim devlet hastanesinde gittigim doktor cok beyefendi nasilsin hamilelik nasil gidiyor sorularin varsa sor adam ozeldekilerden daha kibar hatta ogle arasinda tuttum hemen konusalim dedi yani cok kibar sekreterleri cok gicik sadece
Kesinlikle çok iyi doktorlarımız var. Sadece devlette çok fazla hastaya baktıkları için birçoğu bize göre ilgisiz oluyor

Kesinlikle oyle degil ben devlete tahlil yaptrip ozeldeki doktora gosterecektim dev diye cok onyargiliydim ama adam o kadar kibar beyefendi ilgisi super her turlu soruyu rahat rahat soruyorum hatta dogumu da devlette yapmayi dusunuyorum sezaryen olacam oglumda ozelde yaptim da ne oldu ayni aciyi cektim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…