2021 Aralık Anneleri

Haklisiniz size ayrilan vakit size ozel olmali guven vermeli. Suan gebemisnz tedavi oldnzmu. ?ben istanbul bahcecide tedavi oldm
Başka bi doktorla devam etme kararı aldık. Çok şükür şimdi bebeğimizi bekliyoruz
Özellikle bu yardımcı üreme teknikleri ile gerçekleşen gebeliklerde doktorla iyi bir bağ kurmak lazım, enerji çok önemli. Bahsettiğim doktorla tutmadı bi türlü. Eşim de çok rahat etmedi orda.
Sizin de gebeliğiniz hayırlı olsun, inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız

Özellikle bu ismi çok bilinen merkezlerden uzak durmak lazım. Çok doğru bi noktaya değinmişsin, gerçekten işin sağlık boyutundan çıkıp, tamamen ticarete dökmüşler. Bir ticarethane zihniyetiyle çalıştıkları için de doktorların üzerlerinde aşırı baskı kuruluyor. Şöyle bi anımı paylaşayım. Geçen yaz Berfu doktora gittikten sonra ben doğal yolla hamile kaldım. Ama bu süreçte gerçekten hiç bir medikal tedavi almadık, ilk randevumuzda yapılması gereken tiroid, hormonlar, kan ve idrar testlerini istemişti, ikinci randevumuzda da sonuçları gösterdik ve eşimden sperm testi istedi ve hepsi bu. Onun reçete ettiği Bi ilaç bile almadan doğal yolla hamile kaldım ve sonucumu Berfu doktorla whatsapp üzerinden paylaştım. Bana sormadan, iznimi almadan, sadece isim bilgisini kapatıp, yaş bilgisinin göründüğü şekilde (ki yaşım 38’di o zaman) sonucumu sanki kendisinin uyguladığı tedavi neticesinde hamile kalmışım gibi instagramda üstüne de “günün en güzel haberi” diye yazıp paylaştı
Bu hiç etik değildi. Zaten bi daha gitmememin sebebi de bu oldu.
Daha sonra gebeliğim devam etmedi, 7. haftada düşük yaptım Ama bu süreçte şu anki doktorumla tanışma imkanım oldu.
Bu çok tanınan, sosyal medyada boy gösteren doktorların sürekli beta hcg sonucu paylaşmalarını da doğru bulmuyorum. Günde onlarca hastaları oluyor, ama hepsinden pozitif sonuç alıyorlar mı?? Diğer taraftan paylaştıkları bu pozitif sonuçların kaç tanesi sağlıklı devam ediyor?? Bu paylaşımları Tamamen reklam amaçlı, bilgi kirliliği olarak görüyorum.
Allah iyilerle karşılaştırsın ve bebeklerimizi de sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin

Tedavimde şunu gördüm. Düşük kalite embriyosu olan, tutma olasılığı düşük müşterileri aynı güne transfer için topluyorlar, bir günde 30-40 kişinin transferini yapıyorlar. 3-4 kişi ancak pozitif alıyor ve o günün sonucunu hiç paylaşmıyorlar instalarında. Ama başka zaman şu tarihte 8 transfer yaptık 7si tuttu bilmem ne diye paylaşıyorlar. Ben de bu şekil yanıldım düştüm oraya. Yüzde 80-90 başarılıymış gibi reklam yapıyorlar ama başka yerlerden hiç farkları yok hatta özellikle yoğunluk nedeniyle daha kötüler. Allah kimseyi onlara muhtaç etmesin. Allah nasip eder de şu kızı kucağıma alırım inşallah. Adlarını bile hatırlamak istemiyorum, Allah’a havale ettim hepsini.

doğum paketı alan var mı yoksa randevu alıp normal mı gıdıyorsunuz ? ankaradayım burada genelde paket onerıyorlar

doğum paketı alan var mı yoksa randevu alıp normal mı gıdıyorsunuz ? ankaradayım burada genelde paket onerıyorlar
Ben de Ankara’dayım, ben almadım, sistem nasıl çalışıyor bilmiyorum daha önce bi kez düşük yapıp bebeğimi kaybetmiştim. O yüzden doğum paketi işine girmek istemedim. Doktorumun muayenehanesi var, kontrole gidiyoruz, her gittiğimizde ücret ödüyoruz. Doğum için de henüz net bi şey konuşulmadı ama Memorial, Medicana, Koru ve TOBB Üniversitesi hastanelerini önerdi. Kendisi doğuma girebileceğini söyledi, bu hastanelerin de doğumhane ve yenidoğan ünitesinden hizmet alıcaz.

o nasıl oluyor ben koru hastanesıne alıcam heralde
Sigorta firmaları sigorta yapıyor paket gibi ama geri ödemesi varmış bir kısmının o yüzden onu tercih edeceğim. Ben de koru istiyorum ama koru doğum öncesi sigortayı kabul ediyormuş kendi paketleri var emin değilim. Kardeşimin eşi oraya gidiyor memnun 26 haftalik falan.

Amin insallah zor asamalardan gectik saglikla gelsin minikler❤

benımde oyleydı klınıgı vardı 350 oduyodum dr cok ünlü biri ılgısı azdı bırakmaya karar verdım bende
kendı paketlerı var 5750 dedıler bana 16. haftadan sonra baslıyan paket bu

benımde oyleydı klınıgı vardı 350 oduyodum dr cok ünlü biri ılgısı azdı bırakmaya karar verdım bende

kendı paketlerı var 5750 dedıler bana 16. haftadan sonra baslıyan paket bu
Bi arkadaşım geçen hafta doğum haptı, o da doğum için hastane araştırırken Acıbadem’e sormuş 15bin TL civarındaydı dedi tabi bunun içinde kapı süslemesi, ikramlar, kuaför hizmeti gibi hizmetler varmış heralde. Güzel ama yine de o fiyata değer mi bilemedim. 5.750 TL çok iyi bi rakam, Koru hastanesinden mi aldınız bu fiyatı?

aynen korudan telefonla aldım fıyatı. ankarada hemen hemen 10 bın cıvarı duydum hep koruda gayet temız guzel bı hastane pakette senın saydıklarındaa var dr u da begenırsem alıcam ınsallah

aynen korudan telefonla aldım fıyatı. ankarada hemen hemen 10 bın cıvarı duydum hep koruda gayet temız guzel bı hastane pakette senın saydıklarındaa var dr u da begenırsem alıcam ınsallah
Doğuma girecek doktor kadar, yenidoğan ünitesi de önemliymiş. Bugün eşim için Medicana’ya gitmiştik. Doktor gerekli tahlilleri yazarken, doğum için burayı tavsiye eder misiniz diye sordum. Yenidoğan ünitesi biraz küçük dedi. Riskli bi gebelik yaşanması durumunda, doğum da riskli olursa bebeğe müdahale edecek imkanlar sınırlıymış sanırım. Sonra kendi doktorumun önerdiği, yukarıda yazdığım hastaneleri (koru, TOBB, memorial) söyledim, hepsinin yenidoğan kapasitesi olarak aynı olduğunu belirtti. Sadece üniversite hastanelerinde yenidoğan bölümü daha geniş imkanlara sahipmiş. Biraz gidişata göre karar vericez sanırım

Haklısın canım. Prospekt üste 2 tane tok karna sabah alın yazıyor, yoğun olursa öğlen akşam da alabilirsiniz yazıyor. Merhaba doktorumun aradım en sağlamından 1 tane sabah al dedi, baktın yetmiyor artır dedi.

orası oyle gercekten ınsallah saglıklı bır gebelık gecırıp bebıslerı kucagımıza alırız gerısı nasıp.

Öne acaba keton tövbe yarabbim çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…