2021 Aralık Anneleri

Kizlar sizin doktorlarin ucreti ne kadar ki biz de 400 veriyoruz 😢
boyle okuyunca kaziklaniyor muyuz dedim kendi kendime🤦🏼‍♀️
Benm 99 lira oldu bu hafta , 88 liraydı 🤣 doktorumda çok iyi tutulan bi doktor ama sizinkler niye bu kadar pahalı anlamdm

Kizlar aranizda kasik agrisi ceken varmi? Sabahtan beri bi tuhaf sekilde agrim var. Izmir cok sicak bunaldim uzerine bulantida eklenince nerdeyse ağlıcam 😩😩😩😩

Sağlıkla gelsin prenses🤲🤗bugün aklımdan geçtin dedim acaba niye hiç yazmıyor.artik nin ramzilere hiç inanmıyorum çünkü çoğunun çıkması çıkanlarda tesadüf diye düşünüyorum.ee cin ne çıkıyordu?
yaaaaaa canim benimmmm💗💗💗💗 3 gundur misafirlikteydim valla dunde 15 sayfa olmus anca okuyabildim😂 cin takvimi de kizdi benim bi tek nub tutmadi😋

Kızlar denize girecek misiniz, girdiniz mi?
Yarın denize götüreyim dedi eşim, çok sıcak oldu havalar. girmeyi düşünmüyorum ama bilemedim siz ne düşünüyorsunuz deniz konusunda? Bu arada İzmir’deyim, müsilaj yok
Ben de geçen hafta izmirdeydim 4 gününü denizde geçirdim :) Doktorum bir sıkıntı olmaz dedi. Aksine yüzmek iyiymiş gebeler için kendinizi yormadan yüzersiniz biraz.
Ben öğleden önce ve 4ten sonra şemsiyenin altından çıkmıştım sadece bir sıkıntı da olmadı 😄
Yüzünüze bolca yüksek faktörlü güneş kremi bir de

Kızlar denize girecek misiniz, girdiniz mi?
Yarın denize götüreyim dedi eşim, çok sıcak oldu havalar. girmeyi düşünmüyorum ama bilemedim siz ne düşünüyorsunuz deniz konusunda? Bu arada İzmir’deyim, müsilaj yok
ya ben ne yemek ne su aseriyorum sadece denizzz aseriyorum ama enfeksiyondan korkuyorum😔😔😔😔😔

X