2021 Aralık Anneleri

cennetciim051215 içinizi ferah tutun kendinizi yormayın. Devamlı yatıp yatmamanız gerektiğini iyice netleştirin ben bilmiyorum ama benim arkadaşımda öyle değildi. Yolculuk vs yasaktı. İlk zamsnlar böyle olup genelde çoğunlukla yukarı çıkıyor. İnşallah sizin de öyle olur

Doktorum calistigimi biliyor hatta ben bikacgun rapor istedim bugun 5 gun rapor verdi sadece oda cok basagrisi cekiyordum oyuzden.. hic yat ta demedi bana sadece iliski kesinlikle yasak dedi.. acikcasi doktoru cok boğdum sorularla simdi sormaya da cekiniyorum..

Kızlar konunuzla bağımsız ama fikirlerinize ihtiyacım var,açmış olduğum konuya bakabilir misiniz lütfen?

Canım ben de birini etiketleyeyim o da tüp bebek annesi olacak hem o yattı biliyorum ben. Ona da bir sor. tugce9192 balım bi bakar mısın?
evet evet 20nci haftaya kadar doktor ve wc yemek haricinde kalkmadım.
bende 14 ncü haftada kanama oldu o zamanda neden oldugu bişiey demediler. plasenta kaynaklı olabilit tabi. 7 nci haftada oldu birde düşük tehdidiydi o da. ama bin şükür az sürdü . ilki lekelenme ikincisi 1 gün 1 pedi dolduracak şekilde oldu.
kanamalarda durduk yere otururken oldu istirahat halimdeydim . cok dikkatli ol canım@"

Çok şükür bu günlere

kızlar selam, hala o kadar çok uyuyorum ki, 3 ay bittikten sonra düzelirsin demişlerdi 4 ay bitecek daha beter oldum. size sormak istediğim 1günde ne kadar kahve içiyorsunuz", okuduğum kadarıyla 2 türk kahvesine kadar içilebilir. Fakat kahve yerine önerebileceğiniz uyku açma yöntemi var mı, bitkisel farklı şeylerle,
Uyu işte ne güzelde diyebilirsiniz ama doğuma kadar yetiştirmem gereken dünya kadar iş var, laptopun başına oturmamla uyumam bir oluyor

Cnm tsk ederim cevabin icin... sukur benim simdiye kadar hic lekelenmem bile olmadi.. doktor asagida plesantan dedi ama calisma yat da demedi .. sadece iliski kesinlikle yasak ve agir kaldirma dedi...
Benim isim ozel sektor de on muhasebe elemaniyim evden de calisamam agir bi isim de yok.. eger aksi bi durum olsaydi doktor yatman lazim derdi heralde dimi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…