2021 Aralık Anneleri

kızlar selam, hala o kadar çok uyuyorum ki, 3 ay bittikten sonra düzelirsin demişlerdi 4 ay bitecek daha beter oldum. size sormak istediğim 1günde ne kadar kahve içiyorsunuz", okuduğum kadarıyla 2 türk kahvesine kadar içilebilir. Fakat kahve yerine önerebileceğiniz uyku açma yöntemi var mı, bitkisel farklı şeylerle,
Uyu işte ne güzelde diyebilirsiniz ama doğuma kadar yetiştirmem gereken dünya kadar iş var, laptopun başına oturmamla uyumam bir oluyor :KK43:
Bana dr 2 fincan kahve hakkı vermişti en son bi filtre kahve bi Türk kahvesi içmeme ama bn Türk içemiyorum sanırım tiksiniyorum korkuyorum. Çoook severim 🤣🤣🤣. Kahveden başka bişi bilmiyorum bn 🤣 sabah uyanınca laptopla işini yapsan hemde uyanmış olunca geri uyku gelmez 🙈

Beybiler pazar günü acile gittim devlet hastanesine biliyosunuz. Bana hemşire dedi ki buraya da gel hafta içi bi muayene ol burda da adın sanın olsun acil bi durum olduğunda bu kaç haftalıktı neydi açıklamakla uğraşmazsın bilinirsin dedi. Yarına randevu aldım bakalım hadi hayırlısı. 🤗

Bana dr 2 fincan kahve hakkı vermişti en son bi filtre kahve bi Türk kahvesi içmeme ama bn Türk içemiyorum sanırım tiksiniyorum korkuyorum. Çoook severim 🤣🤣🤣. Kahveden başka bişi bilmiyorum bn 🤣 sabah uyanınca laptopla işini yapsan hemde uyanmış olunca geri uyku gelmez 🙈
Bulantı bi bıraksa yakamı, sizde durum ne ben hala çok fena bulantı çekiyorum :KK43:

Beybiler pazar günü acile gittim devlet hastanesine biliyosunuz. Bana hemşire dedi ki buraya da gel hafta içi bi muayene ol burda da adın sanın olsun acil bi durum olduğunda bu kaç haftalıktı neydi açıklamakla uğraşmazsın bilinirsin dedi. Yarına randevu aldım bakalım hadi hayırlısı. 🤗
iyi yapmışsın canım, bizimde haftaya randevumuz çok merak ediyorum nasıl bebiş büyüdü mü iyi mi diye

Kızlar bide kaç kilo aldınız, ben 5 kg aldım şimdiden, öyle tatlı abur cubur da yemiyorum ama nasıl oldu anlamadım. 55 ile başlamıştım ilk defa 60 kg oldum hayatımda :anneadayı:

Kızlar bide kaç kilo aldınız, ben 5 kg aldım şimdiden, öyle tatlı abur cubur da yemiyorum ama nasıl oldu anlamadım. 55 ile başlamıştım ilk defa 60 kg oldum hayatımda :anneadayı:
Mide bulantısıyla iyi almışsın ya bulanmasaydı 🤣🤣

Mide bulantısıyla iyi almışsın ya bulanmasaydı 🤣🤣
Benim hiç bulantım da olmadı üstelik tedavi dolayısı ile kilo almaya da meyilli biriyimdir, ona rağmen hiç kilo almadım. 173 boya 78 kiloyum bir de, az da değil ama baştan beri 78im, nasıl almadım hayret ediyorum.

Benim hiç bulantım da olmadı üstelik tedavi dolayısı ile kilo almaya da meyilli biriyimdir, ona rağmen hiç kilo almadım. 173 boya 78 kiloyum bir de, az da değil ama baştan beri 78im, nasıl almadım hayret ediyorum.
Ayy ne güzel bn su içmesem de yarıyor 🤣 bi de diyet yapıyorum çok ödem oldu Bnde şimdiden 🙁

Cnm tsk ederim cevabin icin... sukur benim simdiye kadar hic lekelenmem bile olmadi.. doktor asagida plesantan dedi ama calisma yat da demedi .. sadece iliski kesinlikle yasak ve agir kaldirma dedi...
Benim isim ozel sektor de on muhasebe elemaniyim evden de calisamam agir bi isim de yok.. eger aksi bi durum olsaydi doktor yatman lazim derdi heralde dimi ?
Bebeğin plasentası denen şey bebeğin eşiyse benimki de aşağıda
Doktor yüzde 90 95 yukarı çıkıyor ilerleyen aylarda dedi
Sadece kendini yorma fazla dedi
O yüzden ben içimi rahat tutuyorum
Ben 3.5 kilo aldım
Ama bi haftadır miden bulanıyor, başım ağrıyor filan
Yine iştahım kesildi 🙄

X