2021 Aralık Anneleri

Ben yaklaşık 40 gündür raporlyum. Bişey yapmana gerek yok doktorun eğer uygun görürse veriyor zaten
Anladım teşekkür ederim aslında usg de kanama alanı tespit etmişti. Sonraki gittiğimde çoğalmış ve rahim kasilmalarim vardı ayakta durmakta zorlanıyordum. Yinede en fazla 10 gün yazabilirim dedi. Demekki daha fazla yazılabiliyormus. Şimdi tekrar sağlık ocağından yazdiracagim orda fazla yazabilirrlermi bilginiz var mı

Birşeye gerek yok canım doktorun uygun görmüşse raporda gününü yazıyor 21 gün mesela heyet raporuna giriyor onuda rapor odasında onaylatiyorsun o kadar
Anladım teşekkür ederim aslında usg de kanama alanı tespit etmişti. Sonraki gittiğimde çoğalmış ve rahim kasilmalarim vardı ayakta durmakta zorlanıyordum. Yinede en fazla 10 gün yazabilirim dedi. Demekki daha fazla yazılabiliyormus. Şimdi tekrar sağlık ocağından yazdiracagim orda fazla yazabilirrlermi bilginiz var mı

Doktorum D vitaminine başlattı. Ancak ben eczacının muadil ilacı verdiğinden şüpheleniyorum. Size bir sorayim dedim. Pedia-D diye ilacın ismi kadınlar kulübünde az önce baktım hep bebeklerde kullanılmış. Gebelikte kullanan hiç görmedim.. Prospektusundede gerekli olmadıkça hamileler kullanmamalidir yazıyor. Sizlere doktor hangi D vitaminini yazdı ?
bana coledan verdi doktor.

Ya bi de ben hiç kilo almadım. Ne zaman endişelenmeliyim bunla ilgili?
Bende hiç kilo almadım ama karnım çıktı. İlk gebelik de de böyleydim 5 aya kadar almadım zaten çok zayıfta değilim 63 le başladım hala aynıyım. bence normal yeni yeni almaya başlıycaz ilk gebeliğim de toplam 8 buçuk kilo aldım kızım 3,300 gr doğdu gayet iyiydi dengeli beslenmeyle bebek kilo aldı ben almadım

Geçmiş olsun bende şu an da kanama alanı sebebi ile hastanede yatıyorum
Doktorum ultrason ile muayene etti aktif kanaman görünmüyor ama öğlene kadar bekleyelim dedi
(Geçen haftada aynı yerdeki kanama alanı nedeni ile 3 gece hastanede yatmıştım)
Bilmiyorum ne olacak
Allah yardımcımız olsun

Benim önceki kaybımdan dolayı riskli bir hamileliğimden var
2 hafta önce heyet raporu almıştım
Hamilelik devam ettiği sürece heyet raporu alacağım

Geçmiş olsun bende şu an da kanama alanı sebebi ile hastanede yatıyorum
Doktorum ultrason ile muayene etti aktif kanaman görünmüyor ama öğlene kadar bekleyelim dedi
(Geçen haftada aynı yerdeki kanama alanı nedeni ile 3 gece hastanede yatmıştım)
Bilmiyorum ne olacak
Allah yardımcımız olsun

Benim önceki kaybımdan dolayı riskli bir hamileliğimden var
2 hafta önce heyet raporu almıştım
Hamilelik devam ettiği sürece heyet raporu alacağım
Çok geçmiş olsun 💐 inşallah bişeyde olmaz bebişe

Kizlar 2li test sonucum cikti doktorun sekreteri normal dedi sonuc icin ...anlayan varmi bakabilirmisiniz rica etsem🙏

Eklentiler

• IMG-20210614-WA0007.jpg
    IMG-20210614-WA0007.jpg
    145,7 KB · Görüntüleme: 81
Kızlar bir tahminde bana yapın. Doktor çok erken dedi birşey demedi

Eklentiler

• IMG_20210614_110213.jpg
    IMG_20210614_110213.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar sac boyatma konusunu konuştunuz mu doktorla
benimki beni şaşırttı boyatma dedi 😓 bende ilkinde boyamamistim ama onda hamilelikten 3 ay once kendi rengime dönmüştüm. onda bile dogum zamani berbattim.bunda kendi rengime donemeden hamile kaldım.diplerim de cok çıktı. şöyle bi karar aldim birazdaha sabredip dipten değil de boyanin başladığı yerden kendi rengime boyatcam

X