2021 Aralık Anneleri

Valla ben de emmesine güvendim. Yemiyor çünkü
Dene bakalım inşallah benim gibi güzel sürpriz olur size de

Çalışmak çok zor canım Allah'ım yardımcın olsun

Maşaallah kızına ama kızın cidden bakar oyalanirlar . Ben de o şarkıyı soylicem sanırım yakında
Sağol canım oyalar kardeşini maşallah diyeyim pek güzel göz kulak oluyor minik anne
Oğlum sabah hissetmiş gibi 7 de dikildi ayağa uyumadi geri ahhh o tam çıkarken bana bakışı ☺aynı bakışı kızımda atmıştı yıllar öncesine gittim aynı hisleri yaşadım
Kahvaltı hazirlamistim yedirememis birde corba yapıp birakmistim onu azıcık yemiş
Uyuturken çok zorlanmış emerek uyuyor benimki ilk gün böyle gelip geçti çok şükür
Allah yardımcımız olsun ne diyeyim onlar için çalışıyoruz daha güzel bir gelecekleri olsun diye

Bizimde diş çıkmadı daha Bi özet geçeyim
Gece yine saat başı ağlamalı uyanıp meme istedi ısırma cimcikleme huyu çıktı kolum yüzüm bacagım neresi denk gelirse.Sürekli sacımı cekiyor mememi cimcikleyerek emiyor. Her yere agzını vuruyor sürekli bir şeyleri emmek istiyor o an bir şey yoksa kendi kolunu emcüklüyor
Arabasında sesi çıkmadan durup gezmeyi seven bebe gitti sürekli kucak istiyor markete magazaya gireyim her şeye saldırıyor eline ağzına almak istiyor sürekli cırlıyor çığlık atıyor vermeyince ağlıyor.
Evde çok hareketli tutunup kalkıyor sıralamaya başladı oturup oyuncaklarıyla oynamıyor ona yemek yaparken mama sandalyesine oturtuyorum 5dk anca duruyor sonra cıglık cıglıga aglıyor zar zor bişeyler hazırlıyorum elimde ne görse istiyor bana bir şey yedirmiyor çogu zaman aç kalıyorum zaten uykusuzluğa alıstım gündüz uykusu çok kısa yani tahmin ettiğimden zor ve yoğun bir süreçmiş biraz uzun oldu
hepimize kolay gelsin anneler bugünler de geçecek

Ay kızlar ya benim oğlum 2-3 gündür saçlarını çekip kulağını çekiştirmeye başladı dişten midir acaba yoksa başka bir şeyi mi vardır
Ara ara benimki de yapıyor kulagı mı agrıyor diye düşündüm ama normal heralde damaklar kabarıp şiştikçe kulagıda etkiliyor olabilir. Önemli bir şey değildir diye düşünüyorum

Benim kız de emerek uyumak istiyor biraktirmaya çalışıyorum canım. Sen bunun için çabaladın mi ? Çok zor yaaa kıyamam

Benim kız de emerek uyumak istiyor biraktirmaya çalışıyorum canım. Sen bunun için çabaladın mi ? Çok zor yaaa kıyamam
Uğraştım biraz ama olmadı her defasında verdim yine emdi uyudu,bugün biraz daha rahat geçmiş ama, bende bir ay yarım gün gidicem öğlen evdeyim çok şükür sadece bir uyku uyuyor onda da KV kucakta pispislayip gezdirip uyutmus

arkadaşlar benim miniğim 20 aralık doğumlu neredeyse 8 aylık olacağız ama ek gıda yemiyor ağzını kitliyor ne yapsam artık şaşırdım benim gibi olan var mı ne önerirsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…