2021 Aralık Anneleri

Biri bana deseydi 8 aylık bebeğim şikayet ediyo diye inanmazdım ama aynı şeyi üç defa yaptı ağlarken de mama demiyo ama anniii diyo sanki yada babamı öyle geliyo acaba🤦
Bnmkide anne diye bagriyor ama ne bilim ağzından mi çıkıyor bilinclimi bilemiyorum.valla masallah gelişiminiz güzel gidiyo olabilir bzi bebekler önden yaiyo herseyi 😊

Bnmkide anne diye bagriyor ama ne bilim ağzından mi çıkıyor bilinclimi bilemiyorum.valla masallah gelişiminiz güzel gidiyo olabilir bzi bebekler önden yaiyo herseyi 😊
Bende bilemedim tam olarak bilinçli mi degilmi önemli olan sağlıklı olmaları nasıl olsa herşeyi öğrenecekler zamanla sonra daha çok yoracaklar bizi 😊

Arkadaşlar bebeğim covid geçirdikten sonra sessizleşti eskiden agu derdi babıldamaya başlamıştı geçen ay covid geçirdik ailece ve bebeğim bambaşka birine dönüştü çok agresif saldırgan olmaya başladı ve sessizleşti etki tepki olayı azaldı. Eskiden çocuğum daha canlı ve aktifti herşeyi bi kenara bırakın sessizleşmesi akşama kadar konuşan çocuğun artık sesli bile çok zor gülmesi beni çok korkutuyor covid olmasa bile bebeği bu şekilde birden susan tepkileri azalan vs oldu mu

Arkadaşlar bebeğim covid geçirdikten sonra sessizleşti eskiden agu derdi babıldamaya başlamıştı geçen ay covid geçirdik ailece ve bebeğim bambaşka birine dönüştü çok agresif saldırgan olmaya başladı ve sessizleşti etki tepki olayı azaldı. Eskiden çocuğum daha canlı ve aktifti herşeyi bi kenara bırakın sessizleşmesi akşama kadar konuşan çocuğun artık sesli bile çok zor gülmesi beni çok korkutuyor covid olmasa bile bebeği bu şekilde birden susan tepkileri azalan vs oldu mu
Diş döneminde bir hafta böyleydi bizim tam patlayacağı zamanlarda

Nasıldı susuyor muydu sürekli
Evet normalde neşelidir bizimki yerinde pek durmaz herkese salça olur tabiri caizse. Diş tam patlamaya yakın melül melül bakıyodu laf atıyosun pek tepki yok oyun oynuyorsun neşe yok bi memnuniyetsizlik sonrada 2 3 gece acı acı ağlamalı uyandı ve dişi gördük bizim süreç böyleydi. Tabi öncesindeki 2 ay boyunca olan zırt pırt gece kalkıp emmelerde vardı parmağını eze eze çiğneme saç kulak çekme.

Masallah bebise 😊ben daha istediğim gibi iletişim de kuramiyorum da bu ara etrafı karistirma peşinde 😊
Buara bizimkide pek bir agrasif böcek ,huysuz inşallah artık dişin gelmesinden ötürüdür halen çıktığı yok
Benimki mamamMama diye agliyo ama şikayet etmeyi falan bilmiyo daha 😅
Huyunda yok çocuğun 😂 bizimkinin huyundan olsa gerek

Uyuturken birazcık ağladım bende 😭😭😭😭😭kizimda (6 yas) diyor ki anne merak etmeeee ben uyuturum oynatirim emziririm 😄bakarım kardesime diyor
sabah 9 gibi uyanıyor benimki inşallah erken uyanmaz 8 gibi de ben evden cikicam
🙁😔
Alismaaaaakkk sevmekten daha zoooor geliyoooorrrrr 😄dilime de bu dolandı hay Allâh 😎
Maşaallah kızına ama kızın cidden bakar oyalanirlar . Ben de o şarkıyı soylicem sanırım yakında

Evet normalde neşelidir bizimki yerinde pek durmaz herkese salça olur tabiri caizse. Diş tam patlamaya yakın melül melül bakıyodu laf atıyosun pek tepki yok oyun oynuyorsun neşe yok bi memnuniyetsizlik sonrada 2 3 gece acı acı ağlamalı uyandı ve dişi gördük bizim süreç böyleydi. Tabi öncesindeki 2 ay boyunca olan zırt pırt gece kalkıp emmelerde vardı parmağını eze eze çiğneme saç kulak çekme.
Ne kadar zaman sonra eski haline döndü peki

Ne kadar zaman sonra eski haline döndü peki
Patladıktan sonra keyfi normale döndü. Ama bizimki peş peşe çıkardı hep keyifi neşesi yerine geldi ama zırt pırt emmesi parmağıyia damağını kaşıması vs devam ediyor ya damaklara dişler yerleşiyor ondan yada yine diş cıkacak bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Masallah bebise 😊ben daha istediğim gibi iletişim de kuramiyorum da bu ara etrafı karistirma peşinde 😊
Benimki de öyle elimde ne yesem çekip aliyor.Dun annemle pazara gittik bebek arabasında durmadı 2 dakika kucağıma qlmamla kendini yere aymaya çalışması bir oldu pazarın ortasında çığlık attım Allahtan reflekslerim iyi yoksa yere yapısmisti.Benimki yiyecek istediğinde mammam diye bagiriyo emmek istediğinde memmem.Surekli 2 kadın pesindeyiz yinede basedemiyoruz.Yirumesini düşünemiyorum.🙈

Benimki de öyle elimde ne yesem çekip aliyor.Dun annemle pazara gittik bebek arabasında durmadı 2 dakika kucağıma qlmamla kendini yere aymaya çalışması bir oldu pazarın ortasında çığlık attım Allahtan reflekslerim iyi yoksa yere yapısmisti.Benimki yiyecek istediğinde mammam diye bagiriyo emmek istediğinde memmem.Surekli 2 kadın pesindeyiz yinede basedemiyoruz.Yirumesini düşünemiyorum.🙈
Bebek arabasına asla binmiyor sesimi duyduğu an çığlık çığlığa bagriyor.bu ara çok gulmuyo ona kafam takiliyo zaten çok güleç bi bebek değildi de bu arada hiç gülmez oldu

X