2021 Aralık Anneleri

Bizim bagirsaklar bozulup kilosunu etkiliyor o riski goze alamam valla ara ara dudagina surerim hos goze alsamda bu bebe su bile almiyo

Evet bencede verme o zaman. Bende verim mi bilmiyorum, doktor öyle dedi ama neyle karşılaşacağımı bilmiyorum. Peynirdede dikkat edecekmişim, senin gibi ağzına sürim en iyisi

Eline sağlık çok güzel görünüyor paşaya da afiyet şifa olsun
Pekmezi sormak istiyorum iki kaşık yazmışsın ya yemek kaşığı mi tatlı kaşığı mi

Sizinki daha yoğun ama çabuk geçti demek ki. Bizim hafifti ama beneklerin geçmesi bir kaç gün sürdü. Eki Görüntüle 3093151 Böyleydik biz, hafif benekli
Oyy maşallah bizim böyle değil direk ten renginin kırmızı olduğunu düşünün güneşte yanmış gibi al al bişeye çok sinirlenince yada acı yiyince olan kırmızı gibi

Ben mamma marka alıyorum trendyoldan tertemiz içerikli bir gün üşenirsen deneyebilirsin
İlk heves evde yaptım, bıkınca almalara başlarım
Zeytinyağlı yemek dediğini blenderdan mı geçiriyosun nasıl yiyo yoksa taneli
Hiç blender kullanmadım. Yemeği çok uzun süre kısık ateşte pişirdiğim için zaten yumuşacık oluyor, verirken kaşığın ucuyla azcık eze eze veriyorum o da ağzında bir iki çevirip iyice küçültüp yutuyor
Çok şükür sanırım şanslıyım
Bak mesela benim avokadoyu hiç sevmedi. Yumurtasına eklediğimde asla yemiyor, sade de yemiyor. Ama yumurtayı tek ya da lorlu verdiğimde yiyor. Hep deneye deneye öğrendim açıkçası. Tatlıyı pek sevmiyor ekşiyi daha iştahlı istiyor. Ben de ona göre ayar çekiyorum menülere işte. Ya da mesela blw yapıyordum baktım pek altif yemiyor kendim verdiğimde daha iştahlanıyor, bi süre blw ye ara verdim gibi gibi deneye yanıla işte
Maşallah bunların hepsini yiyip bitiriyor mu beben Benimki biraz tadına bakıyor sonra yüz çeviriyor yediremiyorum. Bir şey hazırlayasım gelmiyor o yüzden
Yiyor ama aşırı dolu porsiyonlar koymuyorum tabi
Benimki de başta yemiyordu haşlamaları, soğan sarımsak salça girince lezzetlendi heralde. Öylelikle yemeye başladı
Diş patlatmayanlar derneğinde Sadece biz mi varız acaba herkes diş çıkardı herhalde burada
Bizimkinin de hiç dişi yok
Eline sağlık çok güzel görünüyor paşaya da afiyet şifa olsun
Pekmezi sormak istiyorum iki kaşık yazmışsın ya yemek kaşığı mi tatlı kaşığı mi
Amin inşallah bütün bebişlere
İki yemek kaşığı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…