2021 Aralık Anneleri

Biz izotonik serum aliyoruz normal 100luk poset siringayla cekip burnuna sikiyorum cok memnunum sonrada burun pompasi ile cekiyorum o diger agizla cekileni almadim alamamda evlat benim ama ben tipik basak burcuyum

Sterimar açık mavi bebekler için olan uygulamasıda kolay bayada gidiyor çok ince minicik püskürtüyor rahatsız etmiyo ama bebekler buruna bişey gelince tepişiyolar her halükarda.

Yumurta,yoğurt suanlık veremiyorum kahvaltıda ne verebilirim ben meyve harici kahvaltı kıvamında üretemiyorum hiç bişey.

Sterimar açık mavi bebekler için olan uygulamasıda kolay bayada gidiyor çok ince minicik püskürtüyor rahatsız etmiyo ama bebekler buruna bişey gelince tepişiyolar her halükarda.
Ben de sterimar kullanıyorum, sonra da aspiratörle çekiyorum

Benimki de bardakla daha çok içiyo suluğun ağız silikonunu çekiştirip tükürüyo. Pp bardaklar vardı ebebekte ondan almayı düşünüyorum. Evde kullanırım. Dışarda suluk.
Evet ya ısırıyor ya da eliyle sıkıp su fışkırtıyor izin vermeyince ağlıyor
Evde silikon bardak var onla içireceğim ben de artık

Biz izotonik serum aliyoruz normal 100luk poset siringayla cekip burnuna sikiyorum cok memnunum sonrada burun pompasi ile cekiyorum o diger agizla cekileni almadim alamamda evlat benim ama ben tipik basak burcuyum
Yaa ben büyük kızımda almıştım o ağızla çekileni, çok zor geldi bana işkence gibi bir şey, bir şey de gelmiyordu. Tatildeydik bir eczaneden çocuklar için burun için serum fizyolojik istedim, verdiler hangi markaydı hatırlamıyorum. Arabada sıktım onu kızımın burnuna, ardından bir hapşurdu öyle böyle değil, araba battı ama çocuk rahatladı

Yaa deneyim bende onu, aspinatura baya büyük bir şey, kılavuzundada 12-24 aylık bebekler için bir şey yazıyor, daha küçükler için değil. Tepişiyorlar ama uygulaması daha kolay olur belki.

Hastanedeyseniz gecmil olsun Rabbim sifa versin.benmki de Acıkınca mememe yapisiyo asla gözü yemek görmüyor ek gidaya gelince ben de senin gibi yapıyorum.benimki 7 aylik ama artirmalimiyim bilmiyorum az az yiyo

Canım merhaba bebeğinin yemesi ne durumda ? bizim aynı sayılır çatalla yedi sadece elini sürmüyor kendi çatalını kaşığını da istemiyor , bizim çatallardaydı gözü sürekli bende onunla verdim çatalı iki eliyle heyecanla tutup ağzına götürüyor .ilk defa yuttu atmadı Tabi çatalı bırakmadım elimden hiç. Belki sende de daha etkili olur

Ben de sterimar kullanıyorum, sonra da aspiratörle çekiyorum
Evet bende öyle yapıyorum çok yoğunsa tukanıklık serum ve onu beraber kullanıyorum.
Labne, tuzsuz zeytin olabilir
Şarküteri tuzsuz zeytinin olamıcanı söyledi sordum ama marketlerde var mı ki
Yaa deneyim bende onu, aspinatura baya büyük bir şey, kılavuzundada 12-24 aylık bebekler için bir şey yazıyor, daha küçükler için değil. Tepişiyorlar ama uygulaması daha kolay olur belki.
Ebat olarak buda büyük el kadar var hemen hemen ama bereketli oluyo 100 ml bendeki 50likte varmış
Bebek ekmeği geliyor aklıma en basitinden. Kendi sütünle ıslatır ezersin birazda pekmez katarsın, sever belki
Satılan birşey mi yoksa ben mi yapcam
Meyve ver olur ya
Kız meyveyi öğlene veriyorum çeşit yok çocuğun içi dışı meyve olcak bugün akşamda yemek yemedi muz yedi zaten

Tuzsuz zeytini ben büyük bir marketten aldım ama normal marketlerde var mı bilmiyorum
İstanbul'da yaşıyorsan ibbnin halk ekmek büfelerinde bebek ekmeği varmış, içeriği temiz dendi, alırken ondan alicam ben

Tuzsuz zeytini ben büyük bir marketten aldım ama normal marketlerde var mı bilmiyorum
İstanbul'da yaşıyorsan ibbnin halk ekmek büfelerinde bebek ekmeği varmış, içeriği temiz dendi, alırken ondan alicam ben
Aaa yok İstanbul da değilim kendimde yaparım yoksa çeşit olsunda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…