2021 Aralık Anneleri

Chicco mama sandalyesini dolaptan aldim canim 2.el cok cok saglam ayaklik vs herseyi var

Anam bunlar yay burcu evcimen olacak değiller ya
18ine geldiklerinde evi terk ederler

Senin ağZın ne söylüyor

Hahahaaha valla erkek kardeşim ve 2 kuzenim yay burcu 3ü de evin yolunu pek bilmezler aşırı özgür ruhlu ve vurdumduymazlar
Bitterim korkma annem, ben de yay burcuyum. Evi falan terk etmedim, aslan gibi telli duvaklı çıktım
Özgür ruhluluk konusuna lafım yok ama

Bitterim korkma annem, ben de yay burcuyum. Evi falan terk etmedim, aslan gibi telli duvaklı çıktım
Özgür ruhluluk konusuna lafım yok ama
Canı saolsun ne yapalım
Her telden var evde Özgür ruhlu da olsun

Kullananlar bundan memnun ayrı ayaklık alınabilir
Şimdi alacak olsam böyle basit bişey alırdım bence

Kraft Tapas Mama Sandalyesi
Bundan aldım oturma yeri geniş

Eklentiler

• Screenshot_20220529-094904_Chrome.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 43
Ben onu yapamadım Yaa alınca uyanıyor hemen, memeyi de en az 40-45 dk emiyor bazen 1 saati bulduğu oldu, ben de serbest stil takılıyorum artık uyanirsa emziriyorum uyanmazsa yokzaten bizim gece uykusu toplamda 7 saat kadar 5 5 buçuk arası açılışı yapıyoruz

Yaaa demekki bebeden bebeye degisiyor benim en sevdigim sey bu galiba uykuda emiyor ve uyumaya devam zaten ben rahat biraktigimda 2de kendi uyandi diyelim asla geri uyumuyordu cozumu bunda buldum her bebege gore formulu bulup ayak uydurmak lazim galiba

Bende bir sabah uyandığımı birde akşam yattığımı biliyorum kızı emzir karnını doyur uyut oyna kitap oku egzersiz falar filen derken saat 8 oluyor hopp uyku saati
Hepimiz ayniyiz demekki. Bütün hayatimiz bebeler oldu
bende arada giriyorum genelde emzirirken bakiniyorum buraya
Sabah demledigim çayı şu saat oldu icemedim daha
Soguk cay icmek analigin saninda var

Kizlar hero baby nin rezeneli mamasi var. Gece uyku kolayligi icin o tercih ediliyor sanirim.
Ilk kasik mamasi denemem hipp elmali sutlu. O da gece mamasi. Ictigi gece cok gazi oldu o yaptiysa diye bir daha gunduz verdim

Foto birakiyorum canim

harika bence bu setler pahali ama 2.el temiz olursa alinabilir youtubeda cok izledim ben suan rastgele bi tane paylasiyorum
Teşekkür ederim kızlar içinden en uygununu seçicem

Hanımlar bu yoğurt işini nasıl yapıyorsunuz? İnek sütü mü kullanıyorsunuz, yoksa kendi sütünüzü mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…