2021 Aralık Anneleri

Peki agliyomugdu huzursuzluk varmiydi annesi bizimki uyumuyor ve uyumamaktan cok mutlu sadece yaninda olmami istiyor asla tek birakamiyorum
Yoktu valla çok mutluydu bn uyutmaya çalışınca ağlıyordu uykusu var ama uyuyamıyordu
Bi yeri ağrıyormuş gibiydi genel huzurluydu

Dün akşam yaptım çok güzel görünüyor ben hep yoğurdumu kendim yaparım ama ilk defa prebiyotik kullandım . Bir dahaki sefere de kapatayım bakalım uzerini birde öyle denerim teşekkürler

Ay hadi hayırlı olsunn bu da geçti oh
Kız bu krizler diş olsun yeter ki razıyım diş patlayınca geçecek derim en azından
Ama gerçekten diş galiba ya gece ağlarken de dişlerini kaşımaya çalışıyordu sürekli emziğini ısırdı
Tetagil döktük calpol verdik aramıza yatırdım döne döne uyudu bir şekilde
Nerde o zaman bu diş kardeşim nerde?

Yoktu valla çok mutluydu bn uyutmaya çalışınca ağlıyordu uykusu var ama uyuyamıyordu
Bi yeri ağrıyormuş gibiydi genel huzurluydu
Aa bizimki bu işte
Keyfi yerinde ama yatırınca kıyamet kopuyorr
Kötü haber 2 3 haftadır böyle en az bu diş yerin altından mı çıkıp geliyor ben anlamadım ki boyu devrilesice

Derinden geliii

Hadi inşallah güzel uyur
Güzel haberlerini bekliyorum
Bitterrr kasik mamasi uyutuyor mu hangi markasi en iyi uyutuyor 5 aylikken baslasam uyutur mu ozellikle gunduzleri uyutur muuu saka bi yana kasik mamasini hangi durumlarda veriyorsunuz suan zaten anne sutu yeterli olmaz mi ne ise yariyor hic bi fikrimde yok ama senden ogrenmeyi diliyorum

Annaaaamm uyutan mama mi yapmışlar nirdeeeeeee gidip alamm Şam'da da olsa

Uyutmuyor karnı iyi doyunca gece kalkma azalıyor
Şuan tam net ayını hatırlamıyorum bn kaşık maması uyumadan 1 saat önce verirdim sonra mama süt uykuya geçsin diye bide sabaha karşı mama
Tabi bunu oğlanda yapıyordum sabaha kadar miss uyurdu
Şuan kız abiye göre hiç uyumuyor

Hadi inşallah güzel uyur
Güzel haberlerini bekliyorum
Anneannesi yarım saattir uyutmaya çalışıyor bu da sökmedi galiba
Hippin elmalı gece maması var uyutuyormuş güya onu aldım
Gündüz vermem zaten sadece geceleri belki biraz rahatlatır dedim ama bakalım
Yarım ölçü yaptım içine de kayısı rendeledim yedi valla
Üstüne de iki memeyi emdi

Kız işte uyursa inşallah kalkmaz inşallah ters etki yapmaz
Allah’ını bnm kızda düğündd hoparlörün altında uyudu ya eve gelince uyandı
Karar verdim evi discoya çeviricem

Bizim gecede sorun yok cok sukur yaaa biz ruya beslenme yapiyoruz A asabiyimben5 sanada tavsiye ederim o kadar guzel bisey ki bebis uyuyor 3.5 saat sonrasina alarm kuruyorum bizimki 4 saatte acikiyor cunki o uyanmadan ben kalkip uykuda emziriyorum hic uyanmadan geri birakiyorum yatagina zaten bi gecede 2 kere uyaninca sabah oluyor
Bana gunduz uyutan bise lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…