2021 Aralık Anneleri

Kizlar hero baby nin rezeneli mamasi var. Gece uyku kolayligi icin o tercih ediliyor sanirim.
Ilk kasik mamasi denemem hipp elmali sutlu. O da gece mamasi. Ictigi gece cok gazi oldu o yaptiysa diye bir daha gunduz verdim⭐
Gündüz nasildi peki ? Mamadan miymis?

Gündüz nasildi peki ? Mamadan miymis?
Gunduz hareket halinde oldugu icin gazini kolay cikariyor. Gece bir daha denemedim mamadan miydi bilmiyorum. Birkac kez icine avakado ezdim oyle de yiyor 😊 birde bu mamalar cok sıvı oluyor. Yotubeta iki video izledim ikisi de yazili olcuyr gore yapmadi. Ben de daha kivamli yapmaya basladim. Siz nasil yapiyorsunuz ?

A Asyaseyit adim adim setinin sadece kitaplarini satan var sizce oyle de isime yarar mi 🌸 siz 900 e kac adet kutuyu aldiniz🌸
Bugun acayim bi tek tek bakayim size yazarim ona gore izledigim bi videoda oyuncaklar evdende temin edilebilir diyordu size ozet gecerim ben ona gore👍🏻 ama karsi taraf sadece kitaplari satiyorsa mutlaka numaranizi verin size video atsin oyuncaklar kayipsa belki kitapta cok hirpalanmis karalanmis boyanmis vs dir.. her ayin kullanma klavuzuda var kutularda onlarin fotosunu ben atarim size o sekilde alirsaniz haber verirsiniz👍🏻 ben suan 12den 21e kadar aldim 10 tanesi 920 yani...9 10 11i buldum onuda alacam gerisinide sonra tamamlicam..sansima bana satan kisi doktor cok iyi kullanmis

Bugun acayim bi tek tek bakayim size yazarim ona gore izledigim bi videoda oyuncaklar evdende temin edilebilir diyordu size ozet gecerim ben ona gore👍🏻 ama karsi taraf sadece kitaplari satiyorsa mutlaka numaranizi verin size video atsin oyuncaklar kayipsa belki kitapta cok hirpalanmis karalanmis boyanmis vs dir.. her ayin kullanma klavuzuda var kutularda onlarin fotosunu ben atarim size o sekilde alirsaniz haber verirsiniz👍🏻 ben suan 12den 21e kadar aldim 10 tanesi 920 yani...9 10 11i buldum onuda alacam gerisinide sonra tamamlicam..sansima bana satan kisi doktor cok iyi kullanmis
Tesekkur ederim dusunceniz icin 🤗🤩 mesajinizdan sonra arastirdim iceriklerini begendim ancak 200 tl bir kutu icin cok geldi.
Bana da ayni seyi dusundurdu. Kayip olduguna gore kitaplarda ozenli kullanilmamis olabilir. Yoksa okul oncesi ogretmeniyim materyallerde cok elzem degilse bir seyler uydurabilirim. Tamam video isteyebilirim olmadi birkac tanesini satisa cikarmasini rica eder denerim.

Tesekkur ederim dusunceniz icin 🤗🤩 mesajinizdan sonra arastirdim iceriklerini begendim ancak 200 tl bir kutu icin cok geldi.
Bana da ayni seyi dusundurdu. Kayip olduguna gore kitaplarda ozenli kullanilmamis olabilir. Yoksa okul oncesi ogretmeniyim materyallerde cok elzem degilse bir seyler uydurabilirim. Tamam video isteyebilirim olmadi birkac tanesini satisa cikarmasini rica eder denerim.
Aaa sende mi okul öncesi öğretmenisiiin? Bende öyleyim 😊 atandın mı sen ne yaptın 😊

Hiç özel bişey yapmadım kız dilimledim yumuşak kısımlarını buharda pişirdim ezdim güzelce😬
O kılçıklı kısımları karıştırmamaya dikkat et 😻
Çıktık dr dan tadımlara başla dedi 😂
Havuç patates kabak tadım yaptıktan sonra kıyma pirinç şehriye koyup tadım çeşitlendirip muz 7. Ayda verilecekmiş
Elma armut mevsimde olmadığı zaman kavanoz pastörize meyve oluyor onu kullancaz.
O zmn bu akşam havuç enginar yesin kızçem 😂😂😂
15 gün sonra kıyma koyulacakmış sebze tadımlarına

Havuç patates kabak tadım yaptıktan sonra kıyma pirinç şehriye koyup tadım çeşitlendirip muz 7. Ayda verilecekmiş
Elma armut mevsimde olmadığı zaman kavanoz pastörize meyve oluyor onu kullancaz.
İviit ben de 2 haftaya kıyma denerim diye düşünüyoruum
Muzu küçük küçük katıyorum bazen meyve pürelerine ya o kadardan bişey olmaz
Sebzelere zeytinyağı da ekliyorum bi kabızlık problemimiz olmadı 😬
Ay havucu hiç sevemedi ya dün havuçlu pirinçli püre yaptım sanki ağzına zehir koymuşum 😂
Yarın kabakla pirinç deneyeyim
Sebzeden çok hoşlanmıyor diye hep yoğurt meyve yediresim geliyor 🤣

Her Dr başka bişey söylüyor, bizimki kıyma 7. ay demişti 🙄

X