2021 Aralık Anneleri

Bizim gecede sorun yok cok sukur yaaa biz ruya beslenme yapiyoruz A asabiyimben5 sanada tavsiye ederim o kadar guzel bisey ki bebis uyuyor 3.5 saat sonrasina alarm kuruyorum bizimki 4 saatte acikiyor cunki o uyanmadan ben kalkip uykuda emziriyorum hic uyanmadan geri birakiyorum yatagina zaten bi gecede 2 kere uyaninca sabah oluyor 😍
Bana gunduz uyutan bise lazim🤣
Maşallah 🧿
Bizde rüya beslenme bazen 1 bazen 4-5-6 kere 😂😂😂

Kız işte uyursa inşallah kalkmaz 😂 inşallah ters etki yapmaz 😂😂😂
Allah’ını bnm kızda düğündd hoparlörün altında uyudu ya eve gelince uyandı
Karar verdim evi discoya çeviricem 😂😂😂😂
Hahahah ay gerçekten gürültüde rahat uyuyorlar ya
Ya da açık hava etkisi mi bilmiyorum 😂
Bizimki de dışarı çıktığımızda bi güzel uyuyor biz yemek yiyoruz çay kahve içiyoruz üstüne ooh
Hoş evde de gündüz fena uyumuyor gece dışarıda uyutmak henüz nasip olmadı 🤣

Bizim gecede sorun yok cok sukur yaaa biz ruya beslenme yapiyoruz A asabiyimben5 sanada tavsiye ederim o kadar guzel bisey ki bebis uyuyor 3.5 saat sonrasina alarm kuruyorum bizimki 4 saatte acikiyor cunki o uyanmadan ben kalkip uykuda emziriyorum hic uyanmadan geri birakiyorum yatagina zaten bi gecede 2 kere uyaninca sabah oluyor 😍
Bana gunduz uyutan bise lazim🤣
Ah üzümlü kekim🤣
9larda uyuttuktan sonra 12 gibi tekrar emziriyorum yatmadan
1 saat sonra bil bakalım kim ağlıyor 😂
Ay bu hafta özellikle bi sıkıntı var
Dediğin gibi önceden böyle beslediğimde huysuzluk yapacaksa bile 3e 4e kadar uyanmazdı

Hahahah ay gerçekten gürültüde rahat uyuyorlar ya
Ya da açık hava etkisi mi bilmiyorum 😂
Bizimki de dışarı çıktığımızda bi güzel uyuyor biz yemek yiyoruz çay kahve içiyoruz üstüne ooh
Hoş evde de gündüz fena uyumuyor gece dışarıda uyutmak henüz nasip olmadı 🤣
Dünde dışarda uyudu bnmki diyorum dışarı seviyor göçebe hayatı yaşamaya karar verdim 😂😂😂😂

Ah üzümlü kekim🤣
Dediğin gibi önceden böyle beslediğimde huysuzluk yapacaksa bile 3e 4e kadar uyanmazdı
12 ye kadar iyi oturuyorsun kız 9-9,30 arası bn 10 da ayakta uyukluyorum 😂😂😂 uykum geliyor diye dışarı çıkamıyoruz🤣🤣🤣🤣

Anneannesi yarım saattir uyutmaya çalışıyor bu da sökmedi galiba 🤣🤣

Hippin elmalı gece maması var uyutuyormuş güya onu aldım 🤣
Gündüz vermem zaten sadece geceleri belki biraz rahatlatır dedim ama bakalım
Yarım ölçü yaptım içine de kayısı rendeledim yedi valla
Üstüne de iki memeyi emdi 🧿😬
Maşallah maşallah ysrasın fındığa löp löp but olsun 😍

Bu aradaa sizlerle aldigim egitici setleri paylasayimmm adim adim seti 9.aydan basliyor her ay icin ayri ayri klasor kutusu seklinde icinde harika etkinlikler var kitapla yonlendiriyor etkinlikler icin olan oyuncaklar vs hersey kutunun icinde araba boya onluk o ay etkinliklerde ne gerekliyse hepsi var👍🏻 ben bunu dolaptan toplam 12 ay aldim 920 liraya sifiri cok pahali milyar milyon falan lazimdi 🤣
Digeride hareketli kitaplar bunuda yine dolaptan 5 tanesini 190a aldim siddetle tavsiye ederim 😆 hikaye seklinde degil resimlerle daha ogretici gormek isteyen olursa sayfalari cekip atarim sansima satan kisi 5 taneden 4 tanesini kullanmamisti sifir olmus oldu nerdeyse 😍

Eklentiler

• Screenshot_20220528-230231_Gallery.jpg
    Screenshot_20220528-230231_Gallery.jpg
    83,9 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20220528-230136_Chrome.jpg
    Screenshot_20220528-230136_Chrome.jpg
    87,4 KB · Görüntüleme: 46
Ah üzümlü kekim🤣
Canım ellerinde ayaklarında terleme varmi?Dis yapıyor malesef birde ek gida gaz yapiyor bebeleri doktorumuz alışana kadar gaz yapar gaz yaptığını farkettiginde meyveyi bile haşlanmış ver
dedi.Benimki öyle kolik gibi hala,bugün hamagi kaldırmıştım az önce naptim geri kurdum çünkü gün boyu oğlumu hiç uyutanadim.Saat 22 30 gibi uyuttum ama birde bana sor Memeyi ağzına alıyor ucunu iki damadının arasında sert şekilde ısırarak ağzından çıkarıyor.Bende mama verdim uyuttum hamaga yatırdım uyuyor.🤣

Canım ellerinde ayaklarında terleme varmi?Dis yapıyor malesef birde ek gida gaz yapiyor bebeleri doktorumuz alışana kadar gaz yapar gaz yaptığını farkettiginde meyveyi bile haşlanmış ver
dedi.Benimki öyle kolik gibi hala,bugün hamagi kaldırmıştım az önce naptim geri kurdum çünkü gün boyu oğlumu hiç uyutanadim.Saat 22 30 gibi uyuttum ama birde bana sor Memeyi ağzına alıyor ucunu iki damadının arasında sert şekilde ısırarak ağzından çıkarıyor.Bende mama verdim uyuttum hamaga yatırdım uyuyor.🤣
Evet ya bizde de gaz yaptı kesinlikle
Meyveyi haşlamayı düşünmemiştim öyle yapayım artık 😻
Ay bizde de bi hamak olsa ne iyi olurdu ne bileyim ben mis gibi uyku düzeninin böyle tepetaklak olacağını 🤣

Bu aradaa sizlerle aldigim egitici setleri paylasayimmm adim adim seti 9.aydan basliyor her ay icin ayri ayri klasor kutusu seklinde icinde harika etkinlikler var kitapla yonlendiriyor etkinlikler icin olan oyuncaklar vs hersey kutunun icinde araba boya onluk o ay etkinliklerde ne gerekliyse hepsi var👍🏻 ben bunu dolaptan toplam 12 ay aldim 920 liraya sifiri cok pahali milyar milyon falan lazimdi 🤣
Digeride hareketli kitaplar bunuda yine dolaptan 5 tanesini 190a aldim siddetle tavsiye ederim 😆 hikaye seklinde degil resimlerle daha ogretici gormek isteyen olursa sayfalari cekip atarim sansima satan kisi 5 taneden 4 tanesini kullanmamisti sifir olmus oldu nerdeyse 😍
Çok güzeller😍Hareketli kitaplardan almıştım epey önce ama bende bu setlerden istiyorum her ay için ayrı kutu dimi

Kızlar mama sandalyesi muhabbetlerinizi kaçırmışım aslında arkadaşım verecekti mama sandalyesini o yüzden araştırmamıştım eşim biz alırız alma dediği için arayışa girdim hepsiburada sitesinden baktımlarım için yorumlarda hep oturma yerinin dar olduğu söylenmiş , var mı tavyeniz uygun fiyatlı 400 tleye kadar

X