2021 Aralık Anneleri

B BitterCikilata m sizde durumlar nasıl, minnakım ishal mi hâlâ? Bizde ishal devam, muz da çare olmadı, ama eskiye göre azaldı gibi.. bir de dişleri ikiledik
Anammmm
Bizim de patlamak üzere 2. Diş sağlıkla kullansın dişleri
Bn dün çok istekli diye havuç verdim ishal değildi bugün bakalım yarın ne olacak

Bu arada belki hatırlamışsınızdır, bezlerle ilgili uzun bir şeyler yazmıştım, hatta goon premiumun külot bezini (sarı paket) çok çok önermiştim.
Farklı markaları denemeyi seven ben Paddlers pure aldım denedim paddlers de aynı prima, goon, molfix gibi iki çeşit yapmış, pure olanı daha iyisi.
Goon külot bezde 4 numaraya geçtim diye paddlerste de 4 almıştım ama çok büyük geldi. Kalite olarak goon gibi değil ama fiyattan dolayı alternatif olabilir, pek çok markadan (sleepy, baby turco vb.) daha iyi.

Lulunun renkleri sayfasindan önluk alin aldirin gencler, asla suyu gecirmiyor ve incecik harika kumasi var. ebebektekiler bana cok naylonumsu ve sert gelmisti o yuzden bu cok iyi bi alternatif.

Ben hem uzun kollu hem de normal onluk gibi olanlardan aldim. Trendyolda daha pahali, direkt kendi sitesinden aldim

Yedek olarak alayim onuda, mama termosu ve suluk onerisi var mi

Ay normal önlük 1 kaşık yedirirken bile korumuyor zaten uzun kollu bakıyordum hemen alayım
Yedek olarak alayim onuda, mama termosu ve suluk onerisi var mi
Mama termosu laken kesinlikle öneririm pahalı ama harika bi termos almayı düşünürsen fotoğraf çekip atarım
Suluk olarak avent aldık ama zamanında munchkini favorilemiştim bundan alırım diye sonra karambole geldi onu unutmuşum eşim ne alayım diyince öyle ezberden avent al dedim
Avent de güzel ama munchkinden de insanlar çok memnundu bir bakarsın istersen

Guzelse alirim laken varsa link bide bu termos cantalar cok bi ise yaramiyor diyorlar ama siz aldiniz mi kullanan varsa nasil acaba

Bunu aldım ben şu an fiyatı çok iyi normale göre bazen 500 600lere fırlıyor
Valla benim bebek çantasında bi biberon için termal çanta vardı iyi bi marka olduğu için dandik olmaz diye düşünüyorum ama bi kere içine biberonla süt koymuştum sonra çıkardığımda çok soğumuştu
Bilmiyorum yemek için kullanışlılar mı kullananlar fikir almak lazım

Tesekkurler

Munchkinin hangi modeli bebis onu da linkler misin? Akitmiyor muymus o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…