2021 Aralık Anneleri

Benimkine birseyi yaptırmak için söylem yerine eyleme geçmek gerekiyo.Aynisini bende defalarca söyledim tamam dedi Adam 2.cocuktan sonra bosvermisligin zirvesini yaşıyor.Bosasam neden demicek kıvamda.

Cok mantikli ya silikon olan file yirtiladabilir tesekkur ederim bebek suyu almam kaynatirim diyordum ama kaynatmaninda cizgileri varmis

Eklentiler

• Screenshot_20220524-081329_Chrome.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 39
Yeterince ikna kabiliyeti yüksek biri tarafından söylense ben de ikna olurum belki
Anaaamm bu ne böyle yok yok böyle olmasın sırasıyla gelsin gülmekten çocuğa bakamam bile zaten gulusu de benim gibi çirkin daha bir çirkin olur
Aa olur mu gülüş nasıl çirkin olur, hele ki bebiş gülüşü? Kendinize haksızlık etme

Kızlar bebek için zeytinyağı evdekini kızdırıp asiti azalmış olan olur mu

Kızlar bebek için zeytinyağı evdekini kızdırıp asiti azalmış olan olur mu
Bize kendi zeytinyağınızdan içir demişti kabız olursa demir ilacından diye. Isıtıp ılıtarak mı dedim hayır direk kullan güvendiğin bir yerinkini dedi. Ama bizim burası zeytinyağ memleketi doğal bulmak kolay o yüzden demişte olabilir.

Olabilir bizimde memleketten geliyor Bnde gittiğimde bi sorayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…