2021 Aralık Anneleri

Kizlar sunnetli pipi sadece cis yaptiginda nasil temizlenmeli?
Bizim doktor islak mendil kullanmayin ilk iki gun de su degmesin dedi de cisli mi kalcam

Bizim doktor islak mendil kullanmayin ilk iki gun de su degmesin dedi de cisli mi kalcam
İlk 3 gün hiç bişey sadece kremlerini sürün çok çok gerekirse Nemli bezle dedi bize tampon yaparak ve kurulamayıda yine tampon yapa yapa sonra kırklarsın iyice iyileşince

Ayy seninki sünnet oldu dimi nasıl genel durumu? Biz de çarşamba dr ile görüşüp gün alicaz. Şimdiden korku bastı

Ayy seninki sünnet oldu dimi nasıl genel durumu? Biz de çarşamba dr ile görüşüp gün alicaz. Şimdiden korku bastı
Cok sukur oldu da bitti masallah
6 saatte bir calpol veriyoruz, sadece ilk cisini yaparken bi agladi sonrasinda hicbi seyi yok gibi cok sukur. Uykudan uyanirken buyuk ihtimal cis yaptigi icin yine aglamakli oluyor ama kucaga alip sakinlestirince direkt unutuyor sonrasi ful gulucuk
Bezli oldugu icin her sey cok daha kolay geciyormus bu donemde

Yaaa maşallah maşallah süreçten biraz bahseder misin? Uyuşturma nasıl yapıldı, işlem ne kadar sürdü, bitince taburcu ettiler mi direkt? Vs..

Yaaa maşallah maşallah süreçten biraz bahseder misin? Uyuşturma nasıl yapıldı, işlem ne kadar sürdü, bitince taburcu ettiler mi direkt? Vs..
Biz ozel muayenehanede yaptirdik, hastane degildi. Doktor gitmeden pipi fotografi istedi, herhangi anomali var mi diye bakti. Problem olmadigini gorunce jetex krem almamizi ve randevu saatinden 1 saat once surup ustune jelatin kapatip bezi oyle takip gitmemizi soyledi jetex uyusturucu kremmis.
Gittigimizde uyusmus mu diye kontrol etti ve sonra anestezi ignesini uyguladi, uyusuk oldugu icin cok sukur hic aglamadi. Bi bes dk bekledikten sonra da direkt isleme basladi, totalde 10 dakika falan surdu. Biz anne-baba yani sunnet yaptirdik, ben biberonuyla beslerken doktor da o sirada islemi bitirdi. Bebis hicbi sey anlamadi. Bi yandan sutunu icti bi yandan oyuncaklarla oynadisonra dikisini yapti antibiyotikli krem surdu ve hic sargi falan yapmadan bezi kapatti kucagimiza verdi minigimitum hepsi 30 dakika falandi

Bütün ayrıntılarıyla yazmışsın canım çok teşekkür ederim
neyle karşılaşacağını bilmeyince daha çok korkuyor insan

Hadi geçmiş olsuun, bu sünnet işini atlatmış olmak insanı rahatlatıyor

Bizimki takip etmek ne kelime bana da verin diye bas bas bağırıyor bende başladım kendimce sormadan doktora valla hemşire biraz başka ozaman demişti

Korkar diyor ya bebeden çok bn korkuyorum o şekil görünce
Kundak paklar mı sence ayaklarını bağlasak
Ay ben de ya kafasını yatağa gömmüş oluyor aklım çıkıyor
Bazen de şöyle bi bakıyorum kafası havada gözlerime bakıyor ya da üstünü örtmeye kalkıyorum bi anda göz göze geliyoruz yerimden hopluyorum korkudan hemen gece lambasını açıyorum hahahaah

Aynı durumdayız Bi de gıda hassasiyeti var bebeğimde hiiiiç risk alamam ömür boyu yiyecek zaten yemek

Trol bunlar ya
Gece 3 den beri uykuda ağlıyor
Galiba 2. Diş geliyor aha bu moddayım
Dışarda herkese gülüyor ağız 2 karış açık evde ağlıyor yatağını sokağa koymayı planlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…