2021 Aralık Anneleri

Trol bunlar ya
Gece 3 den beri uykuda ağlıyor
Galiba 2. Diş geliyor aha bu moddayım
Dışarda herkese gülüyor ağız 2 karış açık evde ağlıyor yatağını sokağa koymayı planlıyorum
Bizimki dünden beri ishal, 2 3 günde bir yapan bebe şimdi günde 4 yaptı dişten olabilir dedim ama inşallah diştendir

Bizimki dünden beri ishal, 2 3 günde bir yapan bebe şimdi günde 4 yaptı dişten olabilir dedim ama inşallah diştendir
Kesin diş bnmki de İshal
Ağla ağla bi hal oldu mecbur verdim ağrı kesiciyi
Senin kg verdi mi bnmki kesin vermiştir süzüldü iyiden

Rapunzel90 senin uyku-uyanıklık süreleri ile ilgili paylaşımına dikkat ederek uyutmaya çalışıyorum bebeğimi. Sanki hem daha kolay hem de daha uzun uyuyor gibi. Öncelikle teşekkür ederim, paylaşımın için. Nerden almıştın o paylaşımı, 6. Ay ve sonrası için ne yazıyor merak ettim.

Evlatlari diş çıkaran cefakar analar bu agri sizi kaşıntı için ne kullaniyorsunuz? Bizim dr jel vermişti ama onu pek kullanmak istemiyorum içeriğinden dolayı, tetagil aldım günde 2 3 kere veriyorum ama o da çok etki etmedi sanırım emerken ağlıyor, uykudan ağlayarak uyanıyor bazen. Kullandığınız temiz içerikli bir ürün var mı?

Tetagili nasıl veriyorsun? Kullanım şeklini bilmiyorum

Tetagil kullanmadan diş geldi
Bn 5-6 karanfilin tepesini kaşıkla patlatıp zeytinyağı üstüne döküp 1 yk vardır buzdolabında bekletip onu sürmüştüm

B BitterCikilata m sizin ikinci diş çıktı mı? Bizim çıkıyor sanırım ucu görünüyor gibi, çok az ama sık kaka yapıyor yavrum muz yedirdim inşallah fayda eder
Çıkmadı ama çıkıyor sanırım bugün yarın patlar patlasada rahat etsek
Ağrı kesici veriyorum çok ağlıyor
Bizimde sık yapıyor biz ek gıda da başlamadık bakalım be olacazinşallah canım

Valla bizimki de aynı, hiç huzuru yok. Dışarı çıkarsak biraz iyi ama evde hiç duramıyor yavrum. Bi de sürekli kaka yapmaktan pişik olmuş Allah kolaylık versin size de bize de

Valla bizimki de aynı, hiç huzuru yok. Dışarı çıkarsak biraz iyi ama evde hiç duramıyor yavrum. Bi de sürekli kaka yapmaktan pişik olmuş Allah kolaylık versin size de bize de
Amin canım
Pişiği tek çare açık bırak hava alsın biz anca öyle kurtulduk pişikten
Bizde aynı dışarda keyfi yerinde ilacın etkisi de geçince huzursuzluk başlıyor
Yarın dr ishali sorcam bakalım belki bişi verir

Tersine giden oğlum bugün düz gitmeyi de çözdü çok şükür emeklemekten ziyade şınav çeker gibi yapıp kendini öne atıyor A asabiyimben5 senin kurtludan da bir atak bekliyoruz yakındır
Ay bugün onu yazacaktım ben dee
Ellerinin ve dizlerinin üzerinde havada durma pozisyonunu alıyor bu ara bakalım ne zaman atağa geçecek geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…