2021 Aralık Anneleri

Yani herkeste böyle mi desyeksiz oturmayan bebe anneleri. Öylece durup devrilme değil hiç bi şey yoksa etrafta eğilip ayaklarıyla oynuyo çoraplarını çıkartmaya çalışıyo.
Aynı canım otursa oturur ama sürekli biseylere uzandığı için devriliyor

Cok tatli bencebunu gordukce ben daha cok beleveci oluyorum cocuk resmen istahlaniyor masallahhh

Bence bu yemek isteği değil ki oral dönem merakı. Siz yine kaideli ilerleyin. Benimki de kamp sandalyesi yemek istiyo

Popoyu atıyo ya. Oturmuyo bi kaldıriyo belden köprü yapıyo kendini. Oturmayı öğrenemicek
Bizimki de öyle ya. Başta sevimli gelmisti bu popo atma olayı ama simdi istemediği yerde yapınca canim sıkılıyor
İlk teyze olmuştum. Sonra anne bugünde hala oldum. Bebeği görünce o kadar minik geldi ki gözüme çok çabuk büyüyorlarmış gerçekten onu anladım. Bu arada halalarda pek sevilmez ama hayırlısı.
Sağlıkla büyüsün
O değil de ben sadece hala olabiliyorum ve evet halalar genelde sevilmez

İlk teyze olmuştum. Sonra anne bugünde hala oldum. Bebeği görünce o kadar minik geldi ki gözüme çok çabuk büyüyorlarmış gerçekten onu anladım. Bu arada halalarda pek sevilmez ama hayırlısı.

Hayırlı olsun o birazda görüşüp vakit geçirmeyle alakalı bence ya ben halamı daha çok seviyorum gerçi diğer halam Almanya'da teyzem gibi nötrüm ona karşı da

Evet ya bazen emzirirken eski fotoğraflarına bakıyorum nasıl o kadar büyümüş ve nasıl o kadar küçükmüş ona nasıl bakıyormuşum inanamıyorum halbuki 5-6 ay öncesi

Sakın son cümleyi bidaha kullanma

Sağlıkla büyüsün
O değil de ben sadece hala olabiliyorum ve evet halalar genelde sevilmez
Çok sağolun
Valla hayırlısı kendisii bilir yağğni diye 1 günü dolmamış bebeğe tripli cevap vermiyim ama hayırlısı erkek kardeşle ilişkin güzelse gelinlede güzel olursa sorun olmıcaktır sanırım. bu kıvamı tutturmakta biraz zor ama olsun

Çok Sağolun Çay tabağı kadar suratı var fotoğrafları açıp bizimkide bu kadar mıydı yaa diye baktım hep ve o kadarmış cidden. Umarım görüşürüzde çocuk antihala olmaz

Çarşamba günü doktor bana yediklerinizden tattır dedi burda söyleyince linç yedim
Aşkolsun sonra çocuk ek gıdada verdiklerini beğenmez dedik kötü mü ettik sen ne biçim anasın mı dedik
Mesela ek gıdaya meyveyle de başlamayı önermiyorlar çocuk şekerle tanışırsa sebzeleri yine istemez

Sizin nasıl gidiyor hangi yiyecektesiniz
Bizim keyfi
Çok ciddi anlamda başlamadım ben ya öyle mix yapmıyorum henüz günlük tattırıyorum
İshali artık düzeldi diye gevşettim
Dün avokado denedim sevmedi başka bişey vermedim
Bugün de organik pazar kapalı yine bişey vermicem belki biraz elma denettiririm
Yarın enginar düşünüyorum bulursam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…