2021 Aralık Anneleri

Aşkolsun sonra çocuk ek gıdada verdiklerini beğenmez dedik kötü mü ettik sen ne biçim anasın mı dedik 🤣
Mesela ek gıdaya meyveyle de başlamayı önermiyorlar çocuk şekerle tanışırsa sebzeleri yine istemez 😬
Ay çok zor bu ek gida olayı yaaa.Biz hala tadimlardayiz mesela,ıspanak ne zaman tattiriliyor ?Havuç kabak patates taze fasulye ,elma armut muz ,yoğurt,hunnap bebe bisküvisi,labne bunları tattık.Birde bu organik bebek setinden alan varmi?,Hangi marka aldınız?Bide şu zeytinyağı paylaşılmıştı alan bi resmini paylaşabilir mi?

Poşetli bardak var alsam mı 🤔
Bi de su veren analar bebek suyu veriyorsunuz dimi 🙈😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    176 KB · Görüntüleme: 56
Ay çok zor bu ek gida olayı yaaa.Biz hala tadimlardayiz mesela,ıspanak ne zaman tattiriliyor ?Havuç kabak patates taze fasulye ,elma armut muz ,yoğurt,hunnap bebe bisküvisi,labne bunları tattık.Birde bu organik bebek setinden alan varmi?,Hangi marka aldınız?Bide şu zeytinyağı paylaşılmıştı alan bi resmini paylaşabilir mi?
Zor valla ya
Ben beslenme seti olarak oioi aldım
Ispanak da kış sebzesi onu şimdi vermek iyi bi fikir olmayabilir
İlkbahar yaz sebze meyvelerine bakacağız
Bir de anne sütü alan bebişlere çorbaya erken geçişi de pek önermiyorlar suyla mide dolmasın diye yoğun ve kaliteli besinler yedirmek daha iyi olurmuş
Zeytinyağının fotoğrafını ekliyorumm

Eklentiler

• Screenshot_20220521_122635_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20220521_122635_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 55
Sen daha iyi bilirsin tecrübeli ana 🤣
İvit bebek suyu veriyorum 2 tatlı kaşığı falan kaynatıp ılıtmak zor iş 😄
Ben aventin alıştırma suluğunu aldım biraz bunu kullanıp sonra pipet deneyeceğiim
Bnde avent var görünce alsam mı dedim uygun fiyatlar varken 😂😂😂
Bnde tecrübe kalmadı 😂😂😂

Zor valla ya
Ben beslenme seti olarak oioi aldım
Ispanak da kış sebzesi onu şimdi vermek iyi bi fikir olmayabilir
İlkbahar yaz sebze meyvelerine bakacağız
Bir de anne sütü alan bebişlere çorbaya erken geçişi de pek önermiyorlar suyla mide dolmasın diye yoğun ve kaliteli besinler yedirmek daha iyi olurmuş
Zeytinyağının fotoğrafını ekliyorumm
Teşekkür ederim 😊Beslenme seti derken hani şu bebek tarhanasi keçi boynuzu tozu bebek salçası buğday ruseymi olanlardan sormuştum.Trendyol da ketbox var ama organik olanı hangisiyse ondan alalım.

Sen daha iyi bilirsin tecrübeli ana 🤣
İvit bebek suyu veriyorum 2 tatlı kaşığı falan kaynatıp ılıtmak zor iş 😄
Ben aventin alıştırma suluğunu aldım biraz bunu kullanıp sonra pipet deneyeceğiim
Akıtıyor mu avent ya ben de avent almayı düşünüyorum ama çok akıtıyor diyorlar

Teşekkür ederim 😊Beslenme seti derken hani şu bebek tarhanasi keçi boynuzu tozu bebek salçası buğday ruseymi olanlardan sormuştum.Trendyol da ketbox var ama organik olanı hangisiyse ondan alalım.
Ben set olarak almadım ama ihtiyacım olanları makarna lütfen'den aldım. Şimdilik yulaf unu tam buğday unu ve irmik aldım. Sonra bebek makarnası da alacağım. Tarhanası yapabilirsem kendim yapacağım

Bebişlere güneş kremi aldınız mı aldıysanız ne aldınız? Bu beeo marka güneş kremini çok görüyorum kullanan var mı?

Aa yok onları almadım henüz ama og natural marka almayı düşünüyorum içeriği güvenli organik bir marka bebek ürünleri de var
Ben önceden beri pancar pekmezini alıyordum çok gizel 😻

ocak annesi olduğum için benden kıdemli sayılacağınız için bir sorunum ile geldim 😂
4. Ayda malesef uyku düzeni diye birşeyimiz kalmadı evet böyle bişey bekliyordm ama 5. Ay bitecek ay sonunda bir tam 5 aylık olmuş olacağız. Saat başı uyanmanın yanı sıra sabah 5 te uyanmalarımız başladı. Ve geri uykuya döndüremiyorum. Esniyor esniyor ama konuşmak istiyor aynı zamanda da. Ne yapacağım nerde hata yapıyorum bilmiyorum bi akıl verin 🙁 uyku eğitimi vermek istemiyodm ama acaba diyorm onu vermeye sabrım var mı gücüm var mı bilmiyorum ağlar mı çok? Aranızda uyku eğitimi alan var mı?

ocak annesi olduğum için benden kıdemli sayılacağınız için bir sorunum ile geldim 😂
4. Ayda malesef uyku düzeni diye birşeyimiz kalmadı evet böyle bişey bekliyordm ama 5. Ay bitecek ay sonunda bir tam 5 aylık olmuş olacağız. Saat başı uyanmanın yanı sıra sabah 5 te uyanmalarımız başladı. Ve geri uykuya döndüremiyorum. Esniyor esniyor ama konuşmak istiyor aynı zamanda da. Ne yapacağım nerde hata yapıyorum bilmiyorum bi akıl verin 🙁 uyku eğitimi vermek istemiyodm ama acaba diyorm onu vermeye sabrım var mı gücüm var mı bilmiyorum ağlar mı çok? Aranızda uyku eğitimi alan var mı?
6. Aydan slm bizde nerdeyse aynı durumdayiz uyanıyor beni görünce gülüyo ben saat 5 ten sonra yanıma alıyorum açıyorum Memeyi istedikçe veriyorum başka çözüm bulamadim düzelecek diye sabırla bekliyorum doğdundan beri uykuyu seven bir bebek degil

Bebişlere güneş kremi aldınız mı aldıysanız ne aldınız? Bu beeo marka güneş kremini çok görüyorum kullanan var mı?
Ben aldım siveno marka henüz tam yaz gelmediği için koruyuculuğunu bilmiyorum ama sürümü kolay hafif beyazlık bırakıyor içerik tertemiz

Aşkolsun sonra çocuk ek gıdada verdiklerini beğenmez dedik kötü mü ettik sen ne biçim anasın mı dedik 🤣
Mesela ek gıdaya meyveyle de başlamayı önermiyorlar çocuk şekerle tanışırsa sebzeleri yine istemez 😬
Şaka yapıyorum 😁 ben bi tabldot tattırmayı düşünüyorum şöyle kuru fasulyenin tanesi pirincin tanesi birde cacık üstünede bi soda çeksin hakkıdır🤣 kaldı 10 gün havuçla başlarız adettendir

X