2021 Aralık Anneleri

Ben de gidemedim 😬 Bayramdan sonra gideceğim inşallah. Başka doktora da gitsem anlar mı ki ne durumda 🤔 Bir de aklıma şey geliyor; doğumla birlikte yaptirdim ya, ya bağlama işlemini yapmayı unuttuysa🤯 Hiç bahsi geçmedi 10 günlükken bi gitmiştim kontrole. Ben de hiç sormadım aklıma gelmedi doğum sonrası kontrol gibi gittim geldim 😳
Benimki bebek çıktıktan sonra baya uğraş verdi o ara sordum tüpleri bağlıyorum dedi 🤪Sonra hemşire oo iyi bundan sonra rahatsın bağlamışsın tüpleri dedi bidaha doktorla bahsi geçmedi.

Ben de gidemedim 😬 Bayramdan sonra gideceğim inşallah. Başka doktora da gitsem anlar mı ki ne durumda 🤔 Bir de aklıma şey geliyor; doğumla birlikte yaptirdim ya, ya bağlama işlemini yapmayı unuttuysa🤯 Hiç bahsi geçmedi 10 günlükken bi gitmiştim kontrole. Ben de hiç sormadım aklıma gelmedi doğum sonrası kontrol gibi gittim geldim 😳
Ben doktora aman sıkı bağlayın dedim, o da merak etme kestim ucunu iki kere bağladım dedi. Ordan biliyorum yani. Ama bir arkadaşımın doktoru unutmuştu yapmayı.

Honkiponkitorino Honkiponkitorino bu videoyu izle istersen , burdaki egzersizlileri yapabilirsin

İlk paylaştığında sen paylaşmıştın sanırım hemen koşarak bunuda denedim bi kaç gün yaptım hala arada yapıyorum bi yaptırmadığım halının arasında dürüm gibi sarıp açmak kaldı. Kendi kendine dönceği günü heyecanla bekliyorum artık.😣

Zamanı vardır o zaman acele etme canım her bebek herseyi aynı sırada yapmıyor.Mesela benimki bi 10 gündür poposu kaldırıp ayaklarıyla kendini iterek sırtüstü ilerliyor.Istedigi oyuncaya sırtüstü ilerleyerek hatta saat yönünde bile dönerek ulaşıyor.Ama dönmeyi gece bıraktı.O yüzden bebise birak 😍
Artıkk kendisi biliiirrr sonra sırt üstü yatarken sıkılıyorum diye ağlarsa döneydin derim.

Merhaba benim oğlumda dönmedi yan yan giderek oyun halısında ilerliyor sürekli ama dönmedi henüz. süreli ayakları hareket halinde çok kuvvetli tekmeler atıyo

Merhaba bebeğiniz tam olarak kaç ay kaç günlük maşallah bu arada
Merhaba teşekkür ederiiz 140 günlük.
Ama kıyaslama yapmayın hepsi farklı farklı bişeyler yapıyorlar işte 😄
5-6. ayda dönmesi normalmiş
Bizimki tamamen kurtlu oluşundan böyle yerinde durmuyor maalesef😂
Ama ayaklarını daha görmüyor mesela hiç ilgisi yok gösteriyorum eliyle tutturuyorum kendi kendine ilgilenmiyor hiç keşfettiremedik😬

Merhaba teşekkür ederiiz 140 günlük.
Ama kıyaslama yapmayın hepsi farklı farklı bişeyler yapıyorlar işte 😄
5-6. ayda dönmesi normalmiş
Bizimki tamamen kurtlu oluşundan böyle yerinde durmuyor maalesef😂
Ama ayaklarını daha görmüyor mesela hiç ilgisi yok gösteriyorum eliyle tutturuyorum kendi kendine ilgilenmiyor hiç keşfettiremedik😬
Ya var ya keşke senle yakın otursaydık, bu iki kuduruğun bir araya gelmesini çok isterdim 😂 bizimki de koca oyun halısını bırakıp koltukların altına yuvarlanıyor nasıl beceriyorsa 😂

Ya var ya keşke senle yakın otursaydık, bu iki kuduruğun bir araya gelmesini çok isterdim 😂 bizimki de koca oyun halısını bırakıp koltukların altına yuvarlanıyor nasıl beceriyorsa 😂
Hahaha valla birbirleriyle napıyolarsa yapsalardı 😂
Bu ara beni çok yordu dün gece uykumdan uyanıp eşime bebiş gece uykusuna mı yattı uyanmicak mı ben uyuyayım mı falan demişim saçma sapan 🤣🤣

Hahaha valla birbirleriyle napıyolarsa yapsalardı 😂
Bu ara beni çok yordu dün gece uykumdan uyanıp eşime bebiş gece uykusuna mı yattı uyanmicak mı ben uyuyayım mı falan demişim saçma sapan 🤣🤣
Bu ben 😂 bazen saçmalıyorum artık ne kadar etkisinde kalıyorsam

Bu ara bebito ataktan dolayi az sut iciyordu, ben de sagim suremi uzattim da uzattim.. sanirim o yuzden oldu😿
Hemen sıcağa yakın suyun altında masaj yaparak duş alsan sonra da sağım yapsan belki ilerlemeden hallolur. Benim ilk günlerde sertlik ağrı olmuştu bu şekilde geçmişti. İnşallah geçer hemencik 😔

Hemen sıcağa yakın suyun altında masaj yaparak duş alsan sonra da sağım yapsan belki ilerlemeden hallolur. Benim ilk günlerde sertlik ağrı olmuştu bu şekilde geçmişti. İnşallah geçer hemencik 😔
Allahtan ki artik tecrubeliyiz🤦🏼‍♀️ Hemen antibiyotik krem basladim meme uclarina. Sagimi da sklastirdim yine. Meme uclarini da surekli yikiyorum. Insallah ilerlemez o nasil pis bi agriydi ya🤦🏼‍♀️

X