2021 Aralık Anneleri

Bende de var canım herseyden midem bulanıyor kusuyorum.Emzirdigimiz için hormon dalgalanmalari oluyor sanırım o yüzden diye düşünüyorum ben 😉
Hay ağzın bal yesin 🤣 kaç gündür hamile miyim diye içim içimi yiyor iyi ki burası var da kendimi bi yerden atmıyorum 🤭🤣

Kız sen ne diyorsun 🤣🤣
Yapmam test onu yapana kadar kalbime iner hahaha
Ay yok ya hiç sanmam olursa da ben artık ruh ve sinir hastalıkları hastanesinden aranızda olmaya devam ederim 😂😂
O test olayı benim de aklıma geldi de sen tek bebeyle kalpten gidersen ben mefta ul fatiha 🤣🤣

Bende de var canım herseyden midem bulanıyor kusuyorum.Emzirdigimiz için hormon dalgalanmalari oluyor sanırım o yüzden diye düşünüyorum ben 😉
Bnde ne hamileyken ne şimdi hiç bişi olmadı
Keşke olsa az kg veririm 😂😂😂
Kızlar oğluşumun ayak parmağı şiş ve kırmızı neden olabilir acaba bakar mısınız başına gelen var mı?
Dönerken bi yere vurmuş olabilir mi? Gündüz 🙄

Kızlar oğluşumun ayak parmağı şiş ve kırmızı neden olabilir acaba bakar mısınız başına gelen var mı?
Görünce çok üzüldüm saç veya iplik dolanmis gibi instegramda bazı doktorlar bahsediyor bundan ordaki gorsellere benziyor 🙁😔
Kizlar ya konu açmak istemedim size sorayım dedim ben bir aptallik yaptım bu evde iş ilanlari varya ona başvuru yapmıştım bugün geri dönüş oldu bende salak gibi kimlik no ve IBAN verdim birde yanlışlıkla para gönderdiler güya geri gönder dediler gönderdim şikayet var a baktım benim gibi baya insan düşmüş bankayı aradım ıslak imzaniz olmadan bişey yapılamaz dediler ama sizce karakola gidip suç duyurusunda bulunayimmi ben düşmem böyle şeylere diyodum ama büyük konuşmamak lazımmış:KK43:
Hesabını kapattir yeni hesap açtır garantiye al bence ama bişey olmaz gibi geliyor banada
Kızlar akşamları anlamsız bir şekilde midem bulanıyor ya
Bu 3 oldu valla
Geçen gün feci çıkardım
Yeni regl olmasam hamilelikten bile şüpheleneceğim 😂
Üşütme mi diyeceğim de 2 günde bir üşütüyor muyum anlamadım 🙄
Bende de oluyor bulantı hatta hamilelik düşüncesi geldikçe eşimi bogacaktim geçen hafta 😀 tansiyon dengesizlesince oluyor bende de

Bende de oluyor bulantı hatta hamilelik düşüncesi geldikçe eşimi bogacaktim geçen hafta 😀 tansiyon dengesizlesince oluyor bende de
🤣🤣🤣
Yalnız olmadığımı bilmek rahatlattı yani hamilelikten şüphelenmedim açıkçası çünkü temkinliyiz o konuda yine belli olmaz tabi ama Allah isteyene versin 😂
Ben sebebini tam çözemedim biraz daha gözlemleyeceğiz öyle bulanıp geçmiyor çünkü ne yediysem çıkıyor boşuna akşam yemeği yiyorum 😂

Screenshot_20220429-095648_Trendyol.jpg

Kizlar mamas papasin söyle oturak gibi olan mama sandalyesi nasil sizce ? Bizim grupta almayı düşünen görmedim sanırım hiç paylaşılmadi. Fiyat olarak biraz pahalı o yüzden karar veremedim beni cezbeden her yere taşınabilir ve koyulabilir olması oldu ama işte bebekler sever mi ise yarar mı uzun sureli kullanilir mi bilemedim siz ne dersiniz ?

X