2021 Aralık Anneleri

Yere serili olanı
Ben bi tık daha ucuza almıştım ama pahalı bi ürün
Aldıktan sonra dolapta bi satıcının bu tip ürün sattığını gördüm 1/3 fiyata arada çok bir fark olduğunu düşünmüyorum onu da ekliyim bakarsın
dolap'ta ne bulduğuma bir bak! Diğer Lacivert Eğitici Oyuncak Yeni & Etiketli Online Satın Al

Dönmeyen bi benim oğlum kaldı galiba 2 3 döndü sonrası yok oda yanlışıkla oldu herhalde yan gel yat Osman modu hep. Oyuncaklarınada sinir oluyor oynasın diye veriyoruz eline pişman oluyorum verdiğime hep muhabbet ister dışarda gezmek ister bu gidişle askere kadar anca yürür

Canım altı bunun gibi mi o halının

Eklentiler

• image.jpg
    358,6 KB · Görüntüleme: 55
Yapar annesi hepsini merak etme ağırdan alıyor

Yok değil normal kumaş altı da
Ama ağır bişey o yüzden pek kayma durumu olmuyor
Ben yumuşak olsun soğuğu geçirmesin evde üzerinde oynasın yazın da çimlere sereyim diye aldım
Çok iyi yapmışsın bende arıyorumda internette gördüm altı gösterdiğim gibiydi öyleyse bildiğin halı yanı eymenin odasının halısı öyle çünkü

Kızlar bebişler uyanık kaldığında max oyun süreleri aksi taktirde aşırı uyarılmış oluyorlar ve uykuya dalmakta zorluk çekiyorlar

Eklentiler

• 57FCD584-FB27-4D51-9871-6E50A27C0328.jpeg
    91,8 KB · Görüntüleme: 53
Benim bir derdim var kızlar. Oğlum uykuya geçeceği zaman yıkıyor ortalığı. 45 dakika ağladı sakinleştiremiyorum. Katılıyor çocugum. Sonra uyudu kaldı ama uyuyacağından mı yoksa yoruldu ondan mı bilmiyorum çok canım sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…