2021 Aralık Anneleri

Bence çok büyük bi sorun görünmüyor testte..sayfada belirtmiştim benim dörtlü sonucum 1 : 128 çıkmıştı tabi korktuk üzüldük gittik nifty testi yaptırdık oda temiz geldi ... yani kıyaslamamak lazım ama kıyaslayınca benimki felaket kötü bi sonuç ozaman. :) ama şükür ki bu sonuca göre hiç bi sorun çıkmadı.
Benim de ikili testim 1/6760 iken üçlü testim 1/8 geldi. Amniyosentez diyorlar. Ben nifty istiyorum. Size direkt nifty mi önerdiler

Şimdiiiiikk bir soru. Alıştırma bardaklarıyla mı su vermeyi düşünüyorsunuz? Pipetli suluklara da alışabilirlermiş hemen. 🤔
Benim küçük kızım bayagi ufaktı ayını hatırlamıyorum ama pipet olayını duyup denemiştim çekince şaşırmıştım 😁 Çok daha kolay yapıyorlar pipetle çekme işini bence de öyle yapabilirsin 🤗
Eczane kremi ve şampuanı vardı
Çoksa krem daha iyi olurmuş sonra şampuan bu akşam denicem
Denedin mi?

Benim küçük kızım bayagi ufaktı ayını hatırlamıyorum ama pipet olayını duyup denemiştim çekince şaşırmıştım 😁 Çok daha kolay yapıyorlar pipetle çekme işini bence de öyle yapabilirsin 🤗

Denedin mi?
Şampuanı denedim bakalım ne zmn sonuç verecek
A Asyaseyit şampuanı önermişti ona da iyi gelmişti

Bu atak mıdır nedir bir bitiyor bir başlıyor heralde dünden beri yatak odasına girer girmez ağlamalar kendini geri atmalar çıldırıcam🥵

Bu atak mıdır nedir bir bitiyor bir başlıyor heralde dünden beri yatak odasına girer girmez ağlamalar kendini geri atmalar çıldırıcam🥵
Evet bu uzun süreli olduğu için bir iyi bir kötü oluyorlar ama biz son haftasına girdik ve sanırım erken bitti bizimki uykular falan düzeldi ama bu haftaya girmeden aynı senin yaşadıkların gibi zirveyi gördüm yani ondan sonra azalarak geciyor

Evet bu uzun süreli olduğu için bir iyi bir kötü oluyorlar ama biz son haftasına girdik ve sanırım erken bitti bizimki uykular falan düzeldi ama bu haftaya girmeden aynı senin yaşadıkların gibi zirveyi gördüm yani ondan sonra azalarak geciyor
Aynı bizde zirvedeyiz şu an hiç böye olmamıştı ya bu kadar geçen hafta sadece uyumak istemiyordu şimdi ağlama krizleri bitsin valla 1 haftada heralde 10 yaş çökerm

Aynı bizde zirvedeyiz şu an hiç böye olmamıştı ya bu kadar geçen hafta sadece uyumak istemiyordu şimdi ağlama krizleri bitsin valla 1 haftada heralde 10 yaş çökerm
Şimdiden sonra azalarak gecicek inşallah, bizimde önce uyumak istemiyordu ve gündüz uykuları 10 15 dk sürüyordu gece uykusunada geç daliyordu gece de 2 saate bir uyaniyordu sonra iste 1 akşam saatlerce ağlama krizi oldu ondan sonra azalarak geçti şimdi mesela 1 buçuk saattir uyuyo uyandırmaya geldim ayilamiyo geri uyudu😂

Sakinleşiyo diye yatırıyorum dediğin gibi anında bacakları yere vurmalar baştan ber böyle bir bebek olsa heralde çıldırırdım
Geçiyor geçiyor sabır
Hava güzel biraz dışarı çıkın temiz hava alsın sakinleşsin belki uyur biraz iyi gelir

X