2021 Aralık Anneleri

Ahahahahah bu kadar siniri snereden yükleyor bu çocuklar anlamadım gitti 😂😂
Ya bide kolları yana açıp söyleniyor titreyerek korku saçıyor etrafa 🤣🤣
Konak kaşıntı mi yaparmis benimki de kulak çekiştiriyor ama kulakları iyi enfeksiyon yok acaba saç dipleri mi kasiniyordu bende eczaneye bakıyım şampuan için
Disten de kulak vekistirme olurmus
Konak yapar dedi dr. Evet canım dıştan de kulak çekiştirme olur ama bizimki diş de çıkarmıyor. Doktor da belli bi sebep söylemedi o sıra çığlığı kopardı bizimki 🙄 Konak için de zeytinyağını söyledi zaten yapıyorduk pek de faydası olmamıştı. Zamanla geçecek zaten çok da dert etmeyin konağı dedi.

Şimdiiiiikk bir soru. Alıştırma bardaklarıyla mı su vermeyi düşünüyorsunuz? Pipetli suluklara da alışabilirlermiş hemen. 🤔

Kizlar regl dongunuz duzenli mi gecen ay oldum bu ay hala yok 8 gun gecikti, gecen ay zaten ilk defa olmustum acaba duzensiz olabiliyor mu dengeler degisiyor mu

Ben kırkım çıktığından bir hafta sonra oldum hemen, o zamandan beri düzenli oluyorum
Eki Görüntüle 3056560
Ben başladım destekli oturtmaya atıyo kendini sağa sola 🤣
Hep bi yere gitme çabası. 🤣

Benim bebe de böyle bıraksak koşacaklar neredeyse 😁 bi de büyük bir şey yaptığının farkında galiba ne zaman oturtsam adım attırmaya çalışsam ondan mutlusu yok😁

Konak yapar dedi dr. Evet canım dıştan de kulak çekiştirme olur ama bizimki diş de çıkarmıyor. Doktor da belli bi sebep söylemedi o sıra çığlığı kopardı bizimki 🙄 Konak için de zeytinyağını söyledi zaten yapıyorduk pek de faydası olmamıştı. Zamanla geçecek zaten çok da dert etmeyin konağı dedi.
Eczane kremi ve şampuanı vardı
Çoksa krem daha iyi olurmuş sonra şampuan bu akşam denicem

Şimdiiiiikk bir soru. Alıştırma bardaklarıyla mı su vermeyi düşünüyorsunuz? Pipetli suluklara da alışabilirlermiş hemen. 🤔

Şu philipsin bardakları var ya herkeste ondan görüyordum bi ara indirime girmişti ondan almıştım kullanırsa onu kullanırım herhalde

Ben babyjemin küçük renkli bardaklarından aldım, az az koyarak onlarla vericem, bardak kullanmayı öğrensin diye. Bir de mamajoo alıştırma bardağı aldım, dışarda vs lazım olur diye

Benim oglumunda ağzı pamukcuk old😔2 gündür mene reddi aglama krizi uykuya direnme hepsi var.Bugun aile hekimine gosterdim ilaç verdi birde karadut iyi geliyor dedi.Sansima karşıda markette buldum geldim ilacı verdim ilaçtan 4 saat sonra meyve filesinde karadut verdim.O da gaz yaptı 18.00 dan beri kafamda huni ile geziniyorum.Onunla uğraşırken birde kızım laf anlamıyor ya sabır.Az önce okuyarak uyuttum ayetelkursi Felak nas ihlas ve fatiha çok faydası oluyor.Bebegi duymayanlar için.😍

Benim oglumunda ağzı pamukcuk old😔2 gündür mene reddi aglama krizi uykuya direnme hepsi var.Bugun aile hekimine gosterdim ilaç verdi birde karadut iyi geliyor dedi.Sansima karşıda markette buldum geldim ilacı verdim ilaçtan 4 saat sonra meyve filesinde karadut verdim.O da gaz yaptı 18.00 dan beri kafamda huni ile geziniyorum.Onunla uğraşırken birde kızım laf anlamıyor ya sabır.Az önce okuyarak uyuttum ayetelkursi Felak nas ihlas ve fatiha çok faydası oluyor.Bebegi duymayanlar için.😍
Ayy çok geçmiş olsun
Bakara inşirah da çok iyi geliyor 😍 şifa olsun kuzucuğa 🤗

X