2021 Aralık Anneleri

Normal olarakta olmayabiliyormus tabi ki doktor olmadigimi duyunca çok mu emziriyorsun dedi evet gündüz saat başı dedim oda bir sebep demekki ,sonra troit bozukluğuda olabilir bı bakalım dedi
Bende çok emziriyorum, bence ondan. Tabi sen baktır yinede değerlerine için rahat etsin.

Arabasıyla gezmeye mi çıktı yoksaaa 🤗
Haklısın canım çok mantıklı geldi şu an 😂
Kız eveeett
20220421_134201.jpg

Alamadık tabi büyuk geldi gözlük. Ay az mızırdaninca babası aldı sarıldı uyudu bu kucakta ay çok mutluyum. Dolmusa bindik indik yuruduk uyanmadi eve geldik dus aldim oyle uyandi ay cpk mutluyum cpk sukur.

Kız eveeett Eki Görüntüle 3053046

Alamadık tabi büyuk geldi gözlük. Ay az mızırdaninca babası aldı sarıldı uyudu bu kucakta ay çok mutluyum. Dolmusa bindik indik yuruduk uyanmadi eve geldik dus aldim oyle uyandi ay cpk mutluyum cpk sukur.
Allaaaaah artık sizi durdurabilene aşk olsun 😂🥰

Ben gece 23 gibi emzirmeye başlıyorum 23.30a kadar emme uyutma Vs devam ediyor gece 04-04.30 gibi acıkıyor uyanıyor ama uyurken tekrar uyuyor sonra 07 gibi tekrar tekrar acikiyor yine emerken uyuyor 09 gibi kalkış
Bir iki gece uyuyakaldik ikimizde 6 saat emmedigi oldu, doktorumuz 4 saatte bir besle dedi Kilo alımı az olduğu için normaldé uyandırmaya gerek yok uyku Kalitesi bozulmasın diyor
Bizim kilo alimi iyi gündüz uykusu da fazla uyumuyor o yuzden dokunmuyorum uyuyor cok sukur 🤲

Kız eveeett Eki Görüntüle 3053046

Biz de bugün gözlükçüye gittik orda denediklerimiz bize de büyük geldi 😬 zaten 6 aydan küçüklere vermiyoruz doktorlarda tavsiye etmiyor dedi çünkü yeni yeni dünyaya alisiyormus gözleri gözü açar açmaz güneşten korursak gözleri tembellik yaparmış ileride günesli havalarda çok hassas olurmuş o şekilde o yüzden bırakın alışsın dedi adam bizee (pardon 2 yaştan önce kullanmayın dedi)

Galiba kilonun emzirmekle alakasi yok daha dogrusu cok emzirince cok kilo almiyolar proteinli beslenmek lazim bide sut yagli olacak gogsun tamamini bitirince yagli sutu almis oluyolar...tabi derdimiz cok kilolu olmalarida degilde normal artis olsa normal bi bebis bize yeter bi ay boyunca 200 gram alinca insan uzuluyor 🙄
Benimki 4 saatte bir içiyor, bu ag 500 gram almış. Önceki aylar 1-1.3 kg falan alıyordu ayda ama artık hep boya gidecekmiş kiloya takılma dedi doktor. Yani 4 saatte bir beslenen bebek bile 500 gram alabiliyorsa bence de sıklıkla alakalı değil yapısal olabilir gibi geliyor bana
Kızlar bebelerinizle akşam dışarı çıkıyor musunuz ? İftara falann
Evet çıkıyoruz🥰 geçen 23.30 da girdik eve tambir sosyal bebek oldu bizimki

Kızlar bebelerinizle akşam dışarı çıkıyor musunuz ? İftara falann
Eveeet sık sık hemde genelde akşamları uyuyor bizde keyfimize bakıyoruz 😂 geçen de iftar yemeği vardı eşim asker komutanı falan vardı çekinmistik orda olay çıkartır falan diye bizim ki restoranda çalan ezgi sesine bir uyudu gözü ev de açtı 😂😂😂 biz iftarın üzerine tatlımizi yiyip bide paşa çayımızı içtik 😂

Eveeet sık sık hemde genelde akşamları uyuyor bizde keyfimize bakıyoruz 😂 geçen de iftar yemeği vardı eşim asker komutanı falan vardı çekinmistik orda olay çıkartır falan diye bizim ki restoranda çalan ezgi sesine bir uyudu gözü ev de açtı 😂😂😂 biz iftarın üzerine tatlımizi yiyip bide paşa çayımızı içtik 😂
Ohh ne güzel ben cesaret edemiyorum düzeni bozulcak huzursuzlancak diye 🤷‍♀️

Benimki 4 saatte bir içiyor, bu ag 500 gram almış. Önceki aylar 1-1.3 kg falan alıyordu ayda ama artık hep boya gidecekmiş kiloya takılma dedi doktor. Yani 4 saatte bir beslenen bebek bile 500 gram alabiliyorsa bence de sıklıkla alakalı değil yapısal olabilir gibi geliyor bana

Evet çıkıyoruz🥰 geçen 23.30 da girdik eve tambir sosyal bebek oldu bizimki
Özendim size ne güzell yaaa🥹

X