2021 Aralık Anneleri

Yok canım kullanmadım tanıdık eczacı eve uzak eve yakın olan da reçetesiz vermedi eşimde vermemi istemiyor diye bıraktım bende.Kusmamiz baya azaldi ama
Aaa reçetesiz bn yedek aldım zor bulunuyor diye
Aman azaldıysa ne güzel

Bizim 39+4te dogdu 17 gun var aramizda..normaldede siz 140 biz 120 gunluguz suan atak haftasini bizde zirvede yaşiyoruz...yani atak donemimiz ayni aslinda sizin eksik gunu tamamlayinca...gececek insallah ya temiz hava iyi geliyor bizimkine bebek arabasiyla disarda gezdirince rahatliyor uyuyor

Sabah eşimle pazara gittik bebek arabasında durmadı kucakta gezdi eve geldik uyudu 10 dk kızım geldi mecbur ayağımdan bıraktım koyar koymaz uyandı.Benimki hamak olmasa gece de uyumuyor geçen 2 gece besigine yatırdım sabahı sabah ettik.Benim beklenen doğum 20 aralık di senin?

Linklesene bacı
Sitelerin guvenilirligini bilmiyorum ama merve

Eklentiler

• Screenshot_20220419-143743_Chrome.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20220419-143412_Chrome.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 19
Bizim 24 aralikti 21inde dogdu
Zor ya ama gececek insallah bende cok zorlaniyorum agliyorum hatta ben yetemiyormuyum acaba ben beceremiyormuyum diye bu ara disariya alistik baktim olmuyor aglamasin uzulmesin diye israrcida olmuyorum cikariyorum dinleniyor bi elimden baska bisede gelmiyor

Bu şekilde memnuniyete göre listelemişler. Iyi diyo olabilirler. Ama benim attığımda kadın diyo ki içinde şu var şundan dolayı temiz değil. Memnuniyete kalırsa kuzenim chicconun islak mendilini kullandı kokusu çok güzel diye arayıp tarayıp bulurdu. Ben onu dinlesem o iyiymiş diye onu arardım bu mantık

Dogru diyosun bende saglik bakanligi analizi falan aradim da yok neyse ben senin kafani karistirmayim en icine sinen en guzelidir insallah

Bir soru daha sorucam bebelerinize ayak bastiriyomusunuz, basarak dimdik durmak ve oturmak istiyor yatmak istemiyor artık
Ben bastırıyorum biraz basıyor arada oturyorda çok meyilli oturmaya

Eklentiler

• IMG_20220412_164558.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 57
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…