2021 Aralık Anneleri

Ben normal doğurdum kanamam ilkgünler çok oluyor ama yaa hayatım boyunca taktırmadım taktıramam da kız ben daha ilişkiye girerken bile korkuyorum acıcak diye
Ooo sen normal doğurduysan bu hiç bişi sana 🙈
1 dk sürüyor
Bnm 2. Taktırmam
Tabi tercihe kalmış hangisi senin için iyiyse öyle korun 🤗

1 saat uyusam keşke,ayakta sallayarak uyumayı da bidakti artık kucakta sqllanak uyuyor.Kucagimda ne kadar uyursa yada uyuduktan sonra ayağıma alıyorum yarım saat belki uyuyor mecbur isim oluyo ayağımdan bırakıyorum hemen kafayı kaldırıyor.Gunduz uykusu yok gece ne uyursa 🥺
Aynı durumdayız. Ayakta uyumayı bıraktı diye sevinmiştim şimdi kucakta uyuyor kolum kanadım kopuyor 😂

Bir soru daha sorucam 😬 bebelerinize ayak bastiriyomusunuz, basarak dimdik durmak ve oturmak istiyor yatmak istemiyor artık 😬
Bizimde yatarken elinden tutunca hemen kaldırıyor kendini
Ayakta durmayı çok seviyor yatmak istemiyor

Sadece göz kasimasi değil aşırı kalındığında hırsla kaşır dişini elini yumruk yapıp yapıp sert sert sürter hızını alamaz gözünü filanda kaşır doktorun bahsettiği bu 😊
Biz kesin diş çıkartıyoruz o zaman çocuk çıldırırcasına kaşıyor bazen çığlık atıyor elini ağzına yumruk yapıp sokarak ama diş etinde kabarma fark edemedim ben.

Biz kesin diş çıkartıyoruz o zaman çocuk çıldırırcasına kaşıyor bazen çığlık atıyor elini ağzına yumruk yapıp sokarak ama diş etinde kabarma fark edemedim ben.
Biz de de belirgin bi sertlik yok ama eskisinden daha kalın geldi bana. Ust damağa bi baksana orası daha ince mesela.

Dislik alıyorsa bu sulu dişlikler var buz dolabında bekletip verebilirsin birde kocakarı diceksiniz ama olsun yeşil soğanin beyaz kısmı 🙈 gerçekten ağrısını alır eline verin o kaşır ama başında olun mutlaka 😍

Biz de de belirgin bi sertlik yok ama eskisinden daha kalın geldi bana. Ust damağa bi baksana orası daha ince mesela.
Ay daha önce hiç bakmadım ki nasıl ayırt edicem bilmiyorum 😂 beyazlamış gibi geliyor üst damağı bana biraz değişiklik var ama dşten mi bilmiyorum 🙄

Ay daha önce hiç bakmadım ki nasıl ayırt edicem bilmiyorum 😂 beyazlamış gibi geliyor üst damağı bana biraz değişiklik var ama dşten mi bilmiyorum 🙄
Iste ustle karsılasrtıracan. Benimkinin şu an ust ince normal yani anlayasılıyo tabi senin ust de sistiyse bilemem 🤣

Battaniyede sallanarak uyuyorsa şu hamaklardan alabilirsin canım

Battaniye denedik bu son zamanlarda. Sanırım uyku gerilemesindeyiz çok zor dalıyor uykuya ama battaniyede de uyumuyor. En sonunda dönüp dolaşıp kucağıma geliyor kolumun altına sokulup göğsüme vura vura uyuyor 😅 bir bakayım ama hamaklara aklıma geldi benimde böyle devam ederse mecbur alıcam

X