2021 Aralık Anneleri

Benim minigim erken dogdu diye kucuk kalicak sandim cok korktum ama galiba buyudu teysesi😿
Yok ayol eylülden öndeydi ya şimdiye kadar masallah. Simdi 4. Ayda aynı çıkmışlar. Simdiden sonra zaten yapıları etkili olacak sanıyorum. Eylül 7.5 7.7 filan muhtemelen bir yaşında 9 kilo olan var doktor normal diyo. Yavaslayacaklar artık.

😄😄 rica ederim. Birde olgunlasmamis cevizi kabuklariyla butun haliyle zeytinyaginda guneste bir yil bekleterek yapiyorsun. Onu yaptik henuz kullanmadik. Kokudan cok rahatsiz olursa bekleme suresini goze alip bunu da yapabilirsiniz 🤗 insallah faydasini gorursunuz🌸
O yeşil haliyle mi ? Bir yıl nerde kaldı peki o ? Son olarak kaç ceviz ne kadar zeytinyağı olur peki ☺️

O yeşil haliyle mi ? Bir yıl nerde kaldı peki o ? Son olarak kaç ceviz ne kadar zeytinyağı olur peki ☺️
Yesil ama icinin sutlu cevizi bile olgunlasmadan ilk ciktigi zaman toplayip yarimlik kavanozun aldigi kadar doldurdum. Yine kavanozun aldigi kadar da zeytinyagi. Balkonda bekledi bir yil 🤗 bu birinin tarifiydi suan bulamadim icmek icin yapilan cikiyor saracoglu olabilir arastirin isterseniz 🤗

Bisterol kan damlası kullanan anneler bizde kabizlik yaptı yaaaa 🙄🙄🙄3 gün oldu kivraniyor ama tık yok napcaz banada fikir verin 🤔

Kızlar mama suyu için termos önerisi olan var mı 2 ay önce derece göstergeli almıştım ama bozuldu normalde memnundum 10 saat kadar sıcak tutuyordu ama şimdi en fazla 3 saat. Sizin kullandığınız memnun kaldığınız var mıı
Pahali ama indirim yakalarsan skiphop termoslar baya iyi ben cok memnunum
Yok ayol eylülden öndeydi ya şimdiye kadar masallah. Simdi 4. Ayda aynı çıkmışlar. Simdiden sonra zaten yapıları etkili olacak sanıyorum. Eylül 7.5 7.7 filan muhtemelen bir yaşında 9 kilo olan var doktor normal diyo. Yavaslayacaklar artık.
Iste bunlar hep sut icmemesinden annem de diyo ki skildi mi acaba kac aydir ayni seyi icip duruyo😂

İlk heves 🤣
Bizimkinin şimdiki favorisi çığlık atmak 😂
Kulaklarımız perişan oldu sabah akşam çığlık atıyor sesi de çok hoşuna gidiyor bi bağırıyor bi gülüyor sesi kısılacak yavrumun 🤣
Yaaa🥰🥰🥰
Bizde de var o 😍geçen video çektim annemlere attım konser veriyor diyorum bize sabahları enerji bomba gibi
Kendi sesleri çok hoşuna gidiyor
Biz bu ara bn ninni söyleyince çok hoşuna gidiyor sesim de kötüdür bağıra bağıra söylüyorum 🤣🤣🤣🤣

Slm şekerler nasılsınız pek giremiyorum bende malum bebişle yetişemiyorum da bişey sorcam size doğum kilom daha var benim nerdeyse 10 kilo kaldı bende 70 den aşağı inemiyorum şu mfk yönteminde adalis varya zayıflamak için emziren annelerde kullanıyormuş alsamda kullansammı acaba ya çok takıyorum kafaya nezaman gidecek bu kilo yaa

Slm şekerler nasılsınız pek giremiyorum bende malum bebişle yetişemiyorum da bişey sorcam size doğum kilom daha var benim nerdeyse 10 kilo kaldı bende 70 den aşağı inemiyorum şu mfk yönteminde adalis varya zayıflamak için emziren annelerde kullanıyormuş alsamda kullansammı acaba ya çok takıyorum kafaya nezaman gidecek bu kilo yaa
Bnce onun yerine bi uzmandan destek al
O tür ilaçlar organlara zarar veriyor

Bnce onun yerine bi uzmandan destek al
O tür ilaçlar organlara zarar veriyor
Bildiğim kadarıyla adalis iştahı kesen bir gıda takviyesi, organlara zarar vereceğini sanmıyorum. Ayrıca üreten de Dr zaten

X